2737
2734
فقط دولتی باشه دیگه بازارکارش برام مهم نیست  مدرسه ک خوندم دولتی بوده  برای 25000هزار ...

خب به بقیه افراد و درصد ها و سهمیه مناطق هم بستگی داره 

ولی من برا دوسال پیش رو دیدم با درصد های پنجاه تونسته بود شهرسازی دولتی بیاره 

عمومی ها بالا باشه و تخصصی ها متوسط رتبه خیلی خوبی میده

به یاد شهدا صلوات.😇میشه برای حاجتم دعا کنی؟منم برای حاجتت دعا میکنم 🙂💞Take me home where i belong 💔
فقط دولتی باشه دیگه بازارکارش برام مهم نیست  مدرسه ک خوندم دولتی بوده  برای 25000هزار ...

برایذفهمیدن دقیق دقیق میتونید برید سایت قلمچی تخمین رتبه

به یاد شهدا صلوات.😇میشه برای حاجتم دعا کنی؟منم برای حاجتت دعا میکنم 🙂💞Take me home where i belong 💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ممنون 🤍🍐 خوندمشون آخه مگه میشه عمومی کمتر ۵۰ و تخصصی کمتر ۲۰ رتبه ۲۵هزار آورده ؟

شما منطقه چندین ؟! 

بگین من به نمونه بیارم براتون

2738
من تجربی بودم کتاب آمارو حسابان و... رو از گوگل دان کردم و با فیلم یاد میگیرم  منطقه پایین شهر ...

پس راحت قبول میشی 

یه پیشنهاد دارم 

شما که مهندسی میخای 

بخون یه سال رو تربیت دبیر شهید رجایی بیار 

هم معلم میشی هم مهندس در یک زمان بهت حقوق دانشجویی هم میدن 

من تجربی بودم کتاب آمارو حسابان و... رو از گوگل دان کردم و با فیلم یاد میگیرم  منطقه پایین شهر ...

خب این یه نمونه کارنامه برای سال نود و نه 

2706