2733
2734
عنوان

جارو شارژی چی دارین؟ استفاده می‌کنید یا خیلی لازم نمیشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10700 بازدید | 46 پست
😳😳😳😳😳 کمرتون خم نمیشه با نپتون ؟ همه جا رو که نمیشه با جارودستی تمیز کرد

وای نه که همه جا مثلا یه جا که نشستی چیزی خوردی رو فقط در اون صورت جارو برقی وقتی میخام کل خونه رو جارو کنم چرا بجای جارو برقی جارو شارژی بکشم آخه

انتظار فقط زمانی قشنگه که اومدن تو بهش پایان بده پسرم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وای نه که همه جا مثلا یه جا که نشستی چیزی خوردی رو فقط در اون صورت جارو برقی وقتی میخام کل خونه رو ج ...

من جارو برقی نمیکشم خودم

یهو یه گوشه ای چیزی زباله یا خرده غذا بریزه سریع با جارو شارژی تمیز میکنم خیلی راحته 

😁
برای جهازم عزیزم ۵سال پیش جفتش باهم حدودا 45اینطورا شد.  حالا تو معمولیتر بگیر بوش بگیر یا دلو ...

۴۵ تومن ۵ سال پیش؟

الان جفتش میشه ۴۰ تومن که😶😶

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2738
چرا سخته مگه؟ از جارو برقی سبکتره که باید کار کردن باهاش راحت باشه، نیست؟

میدونی من خیلی حساسم... ی کمم نون اینا ریخته باشه حس میکنم همه خونه ریخته همه باید جارو کنم.... بعد شارژی هر دفه استفاده کنم باید جای اشغالش در بیارم خالی کنم تازه چون گرد و خاک داخلش معلومه میشورمش بعضی وقتا برای همین با همون جارو برقی بکشم راحت تره برام 

تا داشتم اینو مینوشتم تاپیک قفل کرد تو دلم موند

.

😐😐😐😐

آره مثلا ب من توهین کرد بخون چجوری جواب دادم چرا جواب منو دیگه نداد

و چرا به حیوونا توهین میکنیم و یک ظلم و شروع میکنیم و باعث سنگ دلی نسبت به سگ و خیلی حیوونای دیگه میشیم

حیوونا خیلی نجیب و پاکن همونا خدا رو از خیلیا بیشتر قبول دارن

من خودم دختر مقیدیم اما تا حالا کلی سگ و گربه رو به سرپرستی گرفتم اصلا دنیاشون خیلی قشنگ تره خیلی مهربونن خیلی باوفان انقدر اعصابم بهم ریخته نمیدونم چی نوشتم بهر حال امیدوارم منظورم رسونده باشم هیچکس با توهین به کسی به جایی نمیرسه بحث چرا وقتی نمیشه تغییر داد ...

.

بنظر من منطقیش اینه که چ مذهبی چ غیر مذهبی اول سواد حرف زدن داشته باشیم

نه فحش و ناسزا که همه چیز بدتر کنه 😐🤕

.

ببخشید اومدم اینجا گفتم تاپیکت تا داشتم جواب بقیه رو میدادم قفل کرد عقده کردم 😁🤕😐😷✌💔

موافقم، ببین یه عده متعصب کور هستن چون از بچگی و به زور یه چیزهایی رو تو مغزشون فرو کردن پس موقع بحث منطقی، نمیتونن درست جواب بدن و عصبی میشن، اگه واقعا امام ها رو اینطوری که توصیف میکنن می‌شناسن و بهشون اعتقاد دارن باید مثل اونا رفتار کنن، یعنی الگوشون رفتار اونا باشه که نیست، تو کله تاریخ اسلام هیچ امامی به کسی توهین نکرده، و هیچ وقت پذیرش هیچ دین و مذهب و مکتبی اجباری نبوده: لا اکراه فی الدین.

من مارک ناسا دارم خوبه برای روی سرامیک و اشپزخونه خیلی خوبه

سلام عزیزم هنوز از‌مارک ناسا راضی هستی؟

من امروز ناسا خریدم اما مطمئن نیستم راجبش

زود شارژ خالی میکنه؟

سلام عزیزم هنوز از‌مارک ناسا راضی هستی؟ من امروز ناسا خریدم اما مطمئن نیستم راجبش زود شارژ خالی می ...

سلام

خیلی زیاد نگه نمیداره ولی بد نیست شارژش

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄