2737
2739
طلا خانوم حالت خوبه؟ خبری از دوست دل شکسته ات نمی گیری! چند بار به کلوب مادر شوهر سر زدم دیدم تقریبا غیر فعاله نمی دونستم کجا باید پیدات کنم. از خواهر ها و مادرت چه خبر؟ اوضاعشون بهتر شده یا نه؟ خودت خوبی عزیزم؟
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوست جونا
منم دیگه از دست این مادر شوشو فضول دیوونه شدم
هر کاری که خودم و خونوادم می کنیم
زودتر از خودم خبردار میشه
دلم می خواد یه بار بهش بگم آخه زنیکه احمق از فضولی تو زندگی دیگران چی نصیبت میشه؟
2731
az vaghti ezdevaj kardim ba maman va babaie shushu zendegi mikonim chon shushu ashegheshune az nazare oon mamanesh binazire vali man kheili az dastesh asabani hastam chon har kari mikhaim bokonim baiad az oon ejaze begirim hatta age bekhaim miveh bekharim vagarna hamash saremoon jigh o dad mikone hamash be hame dastoor mideh hatta chand shab too otaghemoom khabide va har jam ke mirim hatman oonam baiad bebarim vagarna khoda be dademoon berese kholaseh inke kheili avazi va bi shooore
jaleb injast ke shushu hamishe be man mige to kheili khosh shansi ke madarshohare be in khoobi dari baiad ghadresho bedooni.man jorat nemikonam az mamanesh be shushu gelaie konam vagarna kheili asabani mishe .kholaseh az hame chiz boridam bazi vaghta fekre joda shodan az hamsaram ro mikonam vaghean nemidoonam baiad chekar konam
2738
آخ آخ آخ از مادرشوهر و خواهر شوهر نگین که دلم خونه خونه.
مال من نوبرن بچه ها. الان 8 ماهه باهاشون رابطه ندارم. عوضی تر از خودشون خودشونن. نمی دونید چقدر ازشون متنفرم و تا آخر عمر نخواهم بخشیدشون.
دوستان من اگه بخواهم براتون از ماجراهام تعریف کنم مثنوی 7 من می شه. فقط خلاصه بگم : احمق تر و خانوم تر و کم توقع تر از من عروس گیرشون نمی یومد ولی امان از حسادت. بعد از چند ماه کش وقوس و تهدید شوهرم به جدایی الان 10 ماهه باهاشون قطعه رابطم !!!!
به خدا 10 ماهه اول ازدواجمو هر شب گریه کردم. خدا ازشون نگذره. اعصابم راحته الان ولی واقعا خرد شدم اون اوایل . از من به شما نصیحت . خانمی و نجابت هیچ فایده نداره بجه ها. اگه حرف مفت شنیدین مفت جواب بدین. اون طوری خیلی بهتره. حدافل دیگه هی تو خودتون نمی ریزین و خودخوری نمی کنید و اعصاب شوهرتونو خورد نمی کنید که غرشو هی به اون بیچاره بزنید اون ها هم حساب کار دستشون می یاد.
بچه ها چرا به جای اینکه بیایم اینجا و کلی غیبت مادر شوهر و پدر شوهر و کلا قوم شوهر رو بکنیم و گناهشون رو به گردن بگیریم نمیایم پیش خدا درد دل کنیم و ازش بخوایم هدایتشون کنه؟
دل تنها عضویست که با نگـــــــــــــــاه لمس میشود....!
عسل جون گلم اگرقرار باشه وقتی مفت میشنوی مفت جواب بدی پس چه فرقی بین شما و اونهاست.
همیشه احساس درست نمیگه خیلی مواقع منطق (حتی اگر سخت هم باشه) بهتر نتیجه میده.
دل تنها عضویست که با نگـــــــــــــــاه لمس میشود....!
2706