2737
2734
عنوان

ماشینمونا میخوان ولی خودمونو نمیخان😤😤😤😤😡😡

| مشاهده متن کامل بحث + 1234 بازدید | 95 پست
من نمی دونم رابطه شما چطوری هست. اما من یا ماشین نمی دادم یا اگر دادم برام مهم نبود که برای چی می خو ...

بله شوهرم زنگ زد که ما میایم اونجا به دروغ گفتن که ما جایی دعوتیم ،ینی اصلا نمیخواستن ما باهاشون بریم 

بروبابا جو گرفتت

مشخصه خودش از اونایی که عرضه نداره کاری بکنه  هم چتر میشه رو این و اون..    مثل جاری اسی    بهشون فشار میاد    ماشین ندارن  یا پاشونو بشکنن بشین سرجاشون  یا بخرن  بی عرضه ها😂😂

حرصش گرفته اینم

آنقدر که تورا میخواهم  بودن خودرا نمیخواهم  "D"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه از اون حرفای فوق روشنفکری بود. همه ناراحت میشن حتی خودت

ن گلم من نارحت نمیشم اخه براچی بشم یاچیزی نمیدم یادادم دیگ‌ شرایطش ک چجوررف کجارف باکی رف بمن چ اخه

هروقت خواستی کسی رو قضاوت کنی یه لحظه آروم تو دلت بگو   مگه من کیم!؟؟....
مشخصه خودش از اونایی که عرضه نداره کاری بکنه  هم چتر میشه رو این و اون..    مثل جاری ...

نه اتفاقا والا من مجردم اتفاقا عروسامونم اصلا اينجوري نيستن ديگه مشخصه شما ازون زناي بيكار خاله زنكين ك مجبورن با فضولي كردن اموراتشونو بگذرونن وگرنه شوهر اين خانم اگه ميخواست به حرفش باشه ك كلا ماشينتو نميداد الانم ك داده پس ديگه كجا رفتنو نرفتنش به كسي ربطي نداره ادم تعجب ميكنه ازتون 

2728
چه خبره ۵۰ روز دیگه اون صاحب ماشینه

آره والا

تو ماشین لوازم زن و بچه اون بیشتر از وسایل من و دخترمه

جالبه که باز پول کارواش و روغن و... از ما میگیره

دست تورا بریدند،دست دادن در جهان ممنوع شد