2737
2734
ن عزیزم چرا بخشیدن مگ من کیم ک بخوام ببخشم یا نبخشم  هممون فشار رومون هس  من با ۲۸ سال س ...

ایشالا شما هم استخدام میشین به امید خدا تو این دوسال که هنوز هست. واقعا نمیدونم چرا باید انقد استرس به جون بخریم اه

بعضیا واقعا خودخواهن  ممکنه این حرف بزنم خیلی از فرهنگیا اینجا باشن یقمو بگیرن اما نمیدونم چرا ...

جمع نباید ببندم ولی خدایی هستن مثلا طرف مهندسی یه بلوار ساده انجام داده داغوون یه میدون درست کرده افتضاح... 

بله ریاضیش هم خوبه فیزیکش عالیه ولی اینا فایده ای نداشته براش فقط و فقط پزشو میدن سطح تحصیلات به کسر و جمع و تفریق نیست به اینکه تو جایگاه خودت بهترین باشی ❤️

🥰😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیگم درست نیس هست  اما قبول شدن شما راحت تر از ماست  من و کل هم استانی هام استان های مج ...

متاسفانه خانواده من این‌طور فک نمیکنن. منم رشتم انسانیه تنها چشم امیدم همین فرهنگیانه بقیه رشته‌های انسانی رو بدون کنکور هم میشه رفت

2731
برای فرهنگیان انسانی چ رتبه ای ته تهش میگیرن؟

والا بستگی داره به سال کنکورش.دختر دایی کن سال نود و هشت با سیزده هزار رفت. دوست منو پارسال با سه هزار به مصاحبه هم دعوت نکردن. میگن زیر هزار بیاری شانس قبولیت خیلی بالاست

2738

کلا درستش اینه تمام استخدامی های آ.پ از دانشگاه فرهنگیان باشه ،خوب اونها کلی درس تخصصی برای تدریس میخونن از اصول و روشای تدریس بگیرین تا کلی واحدای روانشناسی و مسائل تربیتی.قطعا اونیکه از حوزه و رشته های دیگس به گرد پای اونها هم نمیرسه،درسته اوناهم تحصیل کردن اما تخصصشون رشته خودشونه...

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
😑😑😑😑  موقع مصاحبه بسیج و ... قبول میکنن؟

چرا در نظر میگیرن مثلا میان تحقیق اگر فرزنذ و خانواده شهید باشی یا بسیج و اینا همشون امتیاز مثبت محسوب میشن برای مصاحبه. یکی از اشناهام چادری نیس بعد یکی از مانتو های خودشو پوشیده بود با چادر اونجا بهش گفته بودم چادرتو دربیار ببینم مانتوت چقد درازه؟ اینم که مانتوش کوتاه. کلا خیلی گیر میدن 

مردم عادی؟؟ مگ اونا از فضا اومدن تو این کشور یکم فکر کنین قبل حرف زدن اونا هم زحمت کشیدن 5 سال در ...

عزیزم هرکس درس خوند و بدون زدوبند رفت دانشگاه و پنج سالم درس خوند میشه مردم عادی ،شماهم قبل جواب دادن فکرکنید

مگه چه اشکال داره؟ این همه زحمت هایی که کشیدن آخرش چی باید بشه؟

ضمنا درسهایی ک اونا خوندن و سطح معلوماتشون خیلییییی بالاتر از دانشجوهاست

بعضیها واقعا توانمندیهاشون فوق العاده‌ست

اونا بعد از ۵سال ک فارغ التحصیل میشن بازم مدام اطلاعاتشون رو ب روز میکنن ولی دانشجو چی؟

بی انصاف نباشیم دروس حوزه خیلی مشکله هر کسی نمیتونه از پسش بر بیاد 

فقط یه ریاضی و زبان نمیخونن دیگه 

البته زبانم بعضی جا ها دارن 

اینا رو دیدم که میگم

برای آموزش و پرورشم دبیری معارف و ادبیات عرب و فلسفه و مربی پرورشی برای حوزویها عالیه واقعا تو تخصصشونه 

2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز