2733
2739
حس بدی نمیگیری؟ شوهر منم همینه

از چه نظر حس بد بگیرم؟

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
انگار بچه بیشتر وابسطه شوهرته؟یا کارایی که تو باید کنی اون میکنه

عزیزم این ساخته ذهن خودمونه .من خیلی راضیم تازه کلیم غر میزنم بچه رو کم نگه میداری😂کی گفته خانما باید همه کارای بچه رو انجام بدن .من از بس غر غر کردم دیگه تقریبا شوهرم ۹۰ درصد کارای بچه رو انجام میده خودمم راضیم هم به کارام میرسم هم وقت بیشتری برای بیرون رفتن و کارای شخصیم دارم

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
هر دومون

ببین خواهرانه و از نظر روانشناسی میگم بچه رو فقط خودت باید بخوابونی ابدا شوهرت حق خوابوندن بچه رو نداره توهم ک میخوای بخوابونی فقط بپشتش ضربه میزنی 

حتی گریه کرد شارلاتان بازی کرد اصلا عادتش نده باباش بخوابونه اصلا اینو توسرش نکن حموم بردن حق نداری بچرو بدی شوهرت تعویض پوشکش فقط تو

اگ بچت پسر بود ب تومیگفتم حق نداری 

چون دختره شوهرت حق نداره 

جلوی شوهرت وایسا

چرا چون بچه تا زمان شیرخوردن تماس فیزیکی باانسان داره بعداون باید ترک بشه 

و ازحالت چسبندگی ک تورحم توبود باید کمک کنین بیادتو دنیای واقعی 

اینکه میگم شوهرت انجام نده 

جنس مرد و زن بهم کشش دارن طبیعت و غریضه دنیا اینه 

اگ اجازه بدی این اتفاق بیفته و ادامه دار بشه بچت زودتر به رشد جنسی میرسه بعدا تو ۵ یا ۹ سالگی باید شاهد خودارضایی های بچه بشی

حتی تو توبغلت دیگه نباید اجازه بدی باسینت وربره فقط رو دستت میخوابونی و شیرشو خورد فورا منتقل میکنی به رختخواب خودش و رختخوابش باید ازشما جدا باشه

اینارو ۶ ماهگی باید ب بچه یادمیدادین الانم ممکنه بچه شارلاتان بازی کنه گریه کنه بیتابی کنه ابدا توجه نکن و ابدا ب باباش اجازه نده بره جلو اگ اینده بچتون مهمه و نمیخواین دربزرگسالی کشیده بشه بسمت پسرا و یا بادوستای دخترش با بدن خودشون بازی کنن 

اینا همگی برمیگرده ب دوران کودکی و نوزادی بچه

2738

سلام عزیزم به سلامتی بچت پسر شد؟ خوشحال شدم برات امضاتو دیدم انشالله صحیح و سالم بدنیا بیاد🌹

به کسایی که پشت سرت حرف میزنن بی اعتناباش اونا متعلق به همونجان پشت سر🙂
سلام عزیزم به سلامتی بچت پسر شد؟ خوشحال شدم برات امضاتو دیدم انشالله صحیح و سالم بدنیا بیاد🌹

سلام عزیزم هنوز معلوم نیست جنسیتش. انشاالله پسر باشه و سالم

سلام عزیزم هنوز معلوم نیست جنسیتش. انشاالله پسر باشه و سالم

انشالله انشالله منم دعا میکنم🌹

به کسایی که پشت سرت حرف میزنن بی اعتناباش اونا متعلق به همونجان پشت سر🙂
ببین خواهرانه و از نظر روانشناسی میگم بچه رو فقط خودت باید بخوابونی ابدا شوهرت حق خوابوندن بچه رو ند ...

چقدر ادم میتونه دل سیاه باشه😑

چجوری با این فکر منفی زندگی میکنی؟ بیچاره دور و بریات

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏
چقدر ادم میتونه دل سیاه باشه😑 چجوری با این فکر منفی زندگی میکنی؟ بیچاره دور و بریات

پرتو پلا چیه میگی تواصلا علمشو داری چ آسیبی ب بچه وارد میشه

اینا تحقیقات علمی ثابت شدس 

بعد شما اومدی ادعای عالمیت میشه

چرا بیچاره دورو بریای من 

بیچاره بچه تو باید بگم

ک توسن ۵ یا۹ سالگی  ب رشد جنسی میرسه و شاهد خود ارضاییاش میشی