2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این دستگاها اصلا خوب نیستن .فقط کندلا 

چرا خوب بود من راضیم  

هر بار این تیکر میاد جلو تر چقد ذوق میکنمم برات جانَکَم😍خدا یا خودت حافظ همه تو دلیا باش دامن منتظراشم سبز کن😍
2728
راضی بودین؟ درد داشت؟‌ چند جلسه رفتی

۸جلسه

آره راضیم بعدچند سال

دردم داره دیگ بلخره یه چیز زنده س میسوزونتش ولی اسکپلیون درجه داره با آستانه دردت تنظیم میشه

هر بار این تیکر میاد جلو تر چقد ذوق میکنمم برات جانَکَم😍خدا یا خودت حافظ همه تو دلیا باش دامن منتظراشم سبز کن😍
جلساتت کامل رفتی . اخه من خیلی تحقیق کردم راجب دستگاه های لیزر گفتن ک بهترینش کندلاست

بله عزیزم

۸جلسه آره راضیم بعدچند سال دردم داره دیگ بلخره یه چیز زنده س میسوزونتش ولی اسکپلیون درجه داره با آ ...

تهرانی عزیزم ؟

موهات برنگشت ؟ 

منم چون استانه دردم پایینه میخام اسکلپیون برم  چون کندلا درد داره (ولی میدونم خیلی خوبه)

قبلا لیزر رولی رکسانا رفتم هیچ تاثیر نکرد بعد چند ماه از اتمام لیزر همش برگشت

خیلب سردرگمم چه کنم 

تهرانی عزیزم ؟ موهات برنگشت ؟  منم چون استانه دردم پایینه میخام اسکلپیون برم  چون کندلا ...

اصفهانم

شاید وقت شارژت بوده نرفتی؟

باید هرشش ماه یه تک جلسه بری

2706