2737
2734
عنوان

میترسم ازدواج کنم میترسم آبروم بره😞😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 848 بازدید | 64 پست
یاخوداااا ترسیدم ببخشی شوهرم اسمش میلاده اون خیلی فضوله شما که اون نیستن؟؟ نه😐😐

وااااااای چه باحال😂😂😂

نه گلم من با اطمینان میگم این اون نیست خیالت راحت🤣🤣🤣

لینک گفتینو                                                              goftino.com/c/cFegpK                                                                                                               اونی که لیاقت مارو نداره، خب نداره دیگه.              غصه کم سعادتی مردم رو هم ما بخوریم؟😌
اگه خوده شوهرت باشه میخای چیکار کنی🤣🤣🤣🤣 حداقل پیام نمیدادی نامحسوس صحنه رو ترک میکردی

بابا بخدا اجی شوهر من هااا یعنی اینستام داره. بخدا فک کنم فقط نمیتونه بیاد تو بلشگاهمون اونم نمیزارن بدجوری تحت نظرم😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اقوام شوهرمن جمیعا معتاد😒

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 
2731
الان یه تست ازش میگرم از کجا معلوم اجی بخدا این شوهره من خیلی بلاس😂

😂😂😂

اقا میلاد بیا اینجا کارت داریم .بیا پاسخگو باش.

خودت اعتراف کن تا با دمپایی ازت اعتراف نگرفتیم😂😂😂😂

لینک گفتینو                                                              goftino.com/c/cFegpK                                                                                                               اونی که لیاقت مارو نداره، خب نداره دیگه.              غصه کم سعادتی مردم رو هم ما بخوریم؟😌
2738
ای بابا لومون نده خواهر😅

فکر کردی بچه زرنگی؟😂😂😂

اینجا نی نی سایته الکی که نیست🤣🤣🤣

نه دیگه تستش منفی بود ببینید شوهره کیه برش دارین😂😂مال ما نیست

وااااای خدااااا چقدر خندیدم😂😂😂

این اصلا زن نداره که بخوایم پیداش کنیم.

اگر زن داشت الان اینجا نبود بیچاره😂😂😂😂

2706