2733
2739
اگه اونقد امکانات داری ک دوتاشونو تو رفاه کامل بزرگ کنی خیلی ام خوبه. ولی اگه فقط بخاطر تنها بودنش ب ...

من خودم تک بچم خیلی اذیت میشم از تنهایی ،تازه از پدر ومادرم دورم واقعا شرایطم سخته نمیخام بچم مث من با وجود تک فرزندی زجر بکشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چیز نو و جدیدی خواستم ارائه کنم .چیزی که همه با ترس و خجالت در بارش حرف میزنن متاسفانه تو کشور ما ای ...

متفاوت بودن همیشه خوب نیس. یوقتایی همراه جریان اب شنا کردن ایجاب عقله ن خلاف اون.

اتفاقا درستشم همینه یچیزایی نباید مث ادامس تو دهن عموم بچرخه. اینجور چیزا بهتره تخصصی و در مواقع لزوم برا کسیکه نیاز داره بهش پرداخت بشه.اینطور نجیبانه تره.چ اصراریه همه چی عمومی بشه.

شیشه عطر خدا...     لب دیوار شکست         همه جا پرشده از بوی خدا....    دیدنش اسان است                سخت آنست نبینی اورا.....

ب نظر من بچه فقط عذابه 

با هیچ فرزندی موافقم😂

بروپایین                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   مرسی  حالا برو بالا
2740

عالیه از هر نظر هم به خودت میرسی هم به بچت اون پول اضافه هم که میخوای خرج بچه دیگه کنی پس انداز میکنی برا اولی😊😊

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
بیت چند سالشه

چهارسال و نه ماهشه.امسال میره پیش ۱

معین زِد یجایی تو اهنگش میگه:من سرم را شیره میمالم که یادت نیستم اما،پشت حجم بیخیالی دوستت دارم هنوز❤من همونیم که هرشب یادش میره چقدر دوسش نداریو دوباره عاشقت میشه❤
اگه میخای واقعا یکی دیگه بیاری الان دیگه موقشه 

سه ماهه اقدامم تشریفشو نمیاره😏

معین زِد یجایی تو اهنگش میگه:من سرم را شیره میمالم که یادت نیستم اما،پشت حجم بیخیالی دوستت دارم هنوز❤من همونیم که هرشب یادش میره چقدر دوسش نداریو دوباره عاشقت میشه❤
2706