2733
2734
عنوان

ویار و جنسیت دختر یا پسر بیاین بگین 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 7940 بازدید | 120 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرروز 1 بطری محلی میخورم 😣اون یکی ترش نیستن که ینی تاحالا بچم طوریش شده؟؟؟ 

ن گلم خدایی نکنه چیزی بشه. دوغ محلی اگ از کسی میگیری که مطمعنه. حتما شیرو خوب میجوشونه مشکلی نیس. 

بخاطر این میگن محلی نخورید چون ممکن تب مالتی اینا باشن. خیلی از فروشنده های خدا نشناس شیرو زیاد نمیجوشونن تا زیاد کره بده. اگه مال آشناهاته مشکلی نیس

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 
2731
ولی نمیشه با این ویارا زیاد اعتماد کرد  شما تست کلم قرمز و انجام دادید؟

ن والا

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 
2740
ن گلم خدایی نکنه چیزی بشه. دوغ محلی اگ از کسی میگیری که مطمعنه. حتما شیرو خوب میجوشونه مشکلی نیس.&nb ...

نه از مغازه گرفته بودیم آخه اگه تب مالت داشت تاحالا چیزیم شده بود دیگه پس سالم بوده، 😅

منکه برا جنسیتش انتی زود رفتم نشون نداد. اما یشب خواب دیدم از سینم شیر در میاد تعبیرش این بود که اگ باردارید دختره.  رویای صادقانه بود. دیگه مطمعن بودم دختره. دیگه سنو آنومالی جنسیتو نشون داد

چقد جالب😍 من آجیل دوسدارم، دوغ دوسدارم، ماست، ترشک آلوچه، خیارشور خیلی مشترک هستیم 😍انگاری دختره ...

😍😘

2706