2733
2739
عنوان

پیش مامانم بودم پسره بهم تیکه انداخت😲😲😲

| مشاهده متن کامل بحث + 496 بازدید | 50 پست
منو مامانم یه دفعه رفتیم بیرون بعد یه پسره افتاد دنبال من  الکی گوشیش رو گرفته بود دم گوشش که ...

واییی 😂😂😂

خب چرا فقط گوشت و مرغ و میوه نخوریم؟؟!!روسری و مانتو و شالم خیلی گرونه!!...😏😏😏

اسی خودتم بچه ای؟! منم زیر 20 بودم برا اینجور اتفاقا خر ذوق میشدم اما تو عمرم دوست پسر... نگرفتم😅

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولا مادر زن ن مادرشوهر  اره خواستگاریه بعد از اینکه رفتین پسره رفت گل و شیرینی بخره😐😂

پس باشم خونرو تمیز کنم😂😂😂

هرچی فکر مبکنم ب این‌ک کسی به من‌و‌دخترم متلک‌بندازه همونجا کفشمو درمیارم دهنشو صاف میکنم ....دیگه شما براچی خندیدین؟

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
2728
اسی خودتم بچه ای؟! منم زیر 20 بودم برا اینجور اتفاقا خر ذوق میشدم اما تو عمرم دوست پسر... نگرفتم😅

من ۱۹ نه بابا ذوق نه همینجور خندم گرفت آخه ایده جالبی بود تیکش جدید بود😁😁😁

یکی اسیو از برق بکشه الان میره به سیسمونی هم فکر میکنه🤪😂😂😂

لباس عروسم پسندیدم😂😂😂

2740
مادرشوهر؟ یعنی داداشتو پسندید؟

نهه خودم اشتباه نوشتم بس که تو نی نی سایت مادر شوهر می گن هییی

هرچی فکر مبکنم ب این‌ک کسی به من‌و‌دخترم متلک‌بندازه همونجا کفشمو درمیارم دهنشو صاف میکنم ....دیگه ش ...

نه مامانم عصبی شد ولی می خندید حال عجیبی داشت آخه خیلی بچه بود

یه جورایی به مامانت تیکه انداخت .

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...
2706