2737
2739
عنوان

سلام✋من بالاخره مامان شدم.

| مشاهده متن کامل بحث + 882 بازدید | 76 پست
مبارک باشه گلم..ببخشیذ مشکل از شما بود یا همسر؟ شوهرم آزمایش داده واریکوسل داشته عمل کنه یا آی وی ا ...

شوهرت عمل کنه فکر نکنم عمل سختی باشه چون منم شوهرم قبل عروسی عمل کرده بود گفت که رفتم دکتر مجاری یه ازمایش ازم گرفته گفته واریکوسل داری باید عمل کنی من حای بخیشو دیدم

ما برای بچه اول همون ماه اول باردار شدم 

شوهرت عمل کنه فکر نکنم عمل سختی باشه چون منم شوهرم قبل عروسی عمل کرده بود گفت که رفتم دکتر مجاری یه ...

ماه اول بعد عمل؟چه خوب عوارض نداشت؟

خدایا میشه نی نی مون رو بی زحمت بدید😔خیلی وقته منتظرم..خدایا میشه اونجا مواظبش باشی و بهش بگی که مامانت خیلی دوستت داره انقد تلاش میکنه بیای تو دلش؟🥰🥰خدایا میشه بهم آرامش بدی بتونم دووم بیارم بدون اون؟خدایا میشه اجروثواب مادرهارو به منتظرای بچه هم بدی؟😔😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آره خیلی تاثیر داشت.

میشه بگی چیکار کردی وزن کم کردی منم اضافه وزن دارم

یعنی میشه منم تاپیک بزنم بگم وای ذوق منم بالاخره مامان شدم بعد شما هم بگین وای جون مبارکه😍 لطفا برای باردار شدنم یک صلوات بفرس🙏🏻🌷
2738
مبارک باشه گلم..ببخشیذ مشکل از شما بود یا همسر؟ شوهرم آزمایش داده واریکوسل داشته عمل کنه یا آی وی ا ...

من تنبلی داشتم.شوهرم فقط کمی حرکت اسپرمش کم بود.فکر کنم بهتره انجام بدید

من تنبلی داشتم.شوهرم فقط کمی حرکت اسپرمش کم بود.فکر کنم بهتره انجام بدید

من تنبلیم خفیف

شوهرم واریکوسل داره تحرکش از قبل بهتزشده هنوز عمل نکردیم با دارو بهتزشده

خدایا میشه نی نی مون رو بی زحمت بدید😔خیلی وقته منتظرم..خدایا میشه اونجا مواظبش باشی و بهش بگی که مامانت خیلی دوستت داره انقد تلاش میکنه بیای تو دلش؟🥰🥰خدایا میشه بهم آرامش بدی بتونم دووم بیارم بدون اون؟خدایا میشه اجروثواب مادرهارو به منتظرای بچه هم بدی؟😔😔😔😔
2706