2737
2739
عنوان

حاملگی و شوهری که فقط غر میزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 706 بازدید | 46 پست
😑😑😑 شوهرت یه پا مادرشوهره.حتما ننش یادش میده

کلا بچه خونه جیش کنه،اونا میدونن،حتی بی اهمیت ترین مسایل خونه رو.

البته طبقه بالایی اوناییم.

۹۹ درصد دعواهامون سر اوناست.یعنی بگم دود از سرت میزنه بیرون.

خودشونم اینجوری که هرکاری بکنن،هرچی بگن.حق دارن.

منم باید زود فراموش کنم و باهاشون عیاق بشم.

......ولی خب منم آدمم ،دلم میشکنه.

تازگیا یاد گرفتم شبیه خودشون بشم،حداقل حرف تو دلم نمیمونه،حرص نمیخورم

ممنون خدا که تنهام نذاشتی،ممنون که صدامو شنیدی،نی نی هامو  مدیون توام      رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین                               خدایا شکرت 🤗😘🙄😇😇😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو ببر اینارو ننه وا موندت برات شربت درست کنه .هر چی اورد بزار خراب شه بگو من حالم بده خیلی دوس دار ...

والا آنقدر حالم بده که حوصله غر غر کردناشو ندارم شده بااین حالم درست کنم درست میکنم که فقط غر نشنوم چون اگه درست نمی کردم پیرم میکرد که آوردم مو میاییش کردی قشنگ اندازه کل عمرم می‌گفت 

2731
نه اونو از یه جا دارن پر میکنن .

واقعا شاید من ویار دوغ دارم بعد دیگه شوهرم نخرید بهش میگم چرا نخریدیی میگه مامانم گفته سردی زیادم خوب نیست هرروز به تنش زنگ میزنم و آمار میده و متاسفانه نتونستم ادمش کنم

والا آنقدر حالم بده که حوصله غر غر کردناشو ندارم شده بااین حالم درست کنم درست میکنم که فقط غر نشنوم ...

مثلا الان حامله ای خودشو لوس میکنه اخ اخ بگو بیا برو از جلو چشم بزنم با دمپایی ابری دهنتا.ننش یادش نداده که.ولش کن دیگه هر زهرماری خرید بگو ویار دارم مریضم

واقعا شاید من ویار دوغ دارم بعد دیگه شوهرم نخرید بهش میگم چرا نخریدیی میگه مامانم گفته سردی زیادم خو ...

بگو ننت پی پی قاطر خورده .اه.من میدونم دیگه این حرفارو مردا نمیدونن یه سلیطه ای عفریته ای باید یادشون بده

حتما یه دلیلی داره این همه تغییر اخلاق ناگهانی . یا یه مشکلی براش پیش اومده یا از یه جا دارن پرش میکنن به یه دلیلی اونو پیدا کنید وگرنه پس فردا بچه دنیا بیاد شرایط سخت تر میشه براتون

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2740
ب جهنم تامین نمیش اون موقع ک کارشو میکرد و حامله کردش باید ب فکر اینجاهاشم می بود از خونه باباش ...

همه اینها درست

ولی باید برای حفظ زندگی به این مسئله هم فکر کرد.

اکثر مشاوران خانواده میگن خیلی از دعواها و جداییها وخیانتها در دوران حاملگی اتفاق میفته که علت عمده اش عدم توجه به این مسئله است.

بعضیاشون اینجوریه متاسفانه بعضیاشون واقعا درک میکنم خیلیا رو دیدم که حاملن شوهرشون براشون کم نمیاره ...

شوهره منم ویار داشتم تمام مدت کمر درد داشتم فشارم همش پایین بود 

مامانش گفته بود الکی میگه 

یه بار پایین پله ها افتادم شوهرم نگامم نمیکرد با گوشیش بازی میکرد 

2706