2733
2734

فوری نوافن میخورم

یه ذره سر درد یا دندون درد

کبد رو داغون میکنه؟

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷

والا از خراب کاری داخلیش چیزی نمیدونم

ولی

منم اینجوری بودم تا اینکه پارسال برای ایمپلنت دندونم که زیر جراحی بودم واقعا زجر کشیدم 

بدنم اصلا طاقت یه ذره درد رو نداشت

یعنی واقعا مردم و زنده شدم و کلا مسکن رو ترک کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کبد چیه بدتر از اون پدر من انقدر مسکن خورد تو پرده گوشش آسیب دید دکتر رفت گفته بود انقدر مسکن خوردی ...

وای😓

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷
2728
والا از خراب کاری داخلیش چیزی نمیدونم ولی منم اینجوری بودم تا اینکه پارسال برای ایمپلنت دندونم که ...

راست میگی اصلا به این فک نکرده بودم بدن عادت میکنه به دارو 🤦‍♀️

چون میگرن دارم زیاد پیش میاد

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
انشالله بهتر باشین❤ سخته

سلامت باشی مهربون 💓🌱

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2738