2737
2739
عنوان

دعوت نامه از طرف خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 1565 بازدید | 151 پست
[QUOTE=200359356]اگ تونستی شبا بخون من ۱۲شب میخونم یعضی وقتام ساعت یک بعد اون دو رکعتم نماز شب میخون ...

خدایاورت عزیز✋

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
سلام بنده خیلی خوب خدا💎💎💎 ممنونم عزیزدل🙏 با اجازتون لینک تاپیکتون بزارم تاپیک قفل تا بازدید بی ...

ممنون بابت تاپیک زدنت گلم 💜💜

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدایاورت عزیز✋

قربونت .انشالله خدا کمک کنه هممون درست بندگی کنیم

میشه هروقت سپیدی گلوی جگرگوشت رو بوسیدی یادی از شش ماهه ی حضرت رباب کنی❤برای آقای مهربونمون امام زمان یه صلوات بفرست🍃🍃🍃🌾
قربونت .انشالله خدا کمک کنه هممون درست بندگی کنیم

آمـــین🙏🙏🙏🙏🙏

2731

اول بگو چیکار کنیم نمازخون بشیم😟من خیلی دوست دارم دوباره نماز خوندنو شروع کنم ولی نمیشه

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

من یه مشکل بزرگ تر دارم اینه که نماز نمیخونم...ینی هر دفه هم خوندم بزور خوندم.....حرف زدن به زبان فارسی با خدا زیاد دارم ولی خوده نماز حسمو خوب که نمیکنه هیچی...تازه اعصابمم میریزه بهم به طرز عجیبی....اینو نمیدونم چیکار کنم

اول بگو چیکار کنیم نمازخون بشیم😟من خیلی دوست دارم دوباره نماز خوندنو شروع کنم ولی نمیشه

بشین خوبی هایی ک خدا در حقت کرده فک کن بگو وقتی خدا اینجور هوامونو دارع حیف نیس منم ب حرفاش گوش ندم ز وقتیم دلم میگه نماز بخون یعنی خدا میخاد یعنی خدا منتظر منه ، یا خودت وجودت عهد ببند ک خدا منتظره سمتش بری ،،،، وقتی اذان میده سه بارصلوات بفرس ، بعد سری بلند شووو برو وضو بگیرر بعد نمازتو شروع کن وقتی اذان میده ، بگو خدا داره صدام میکنه 😊😊 ، 

2740
من یه مشکل بزرگ تر دارم اینه که نماز نمیخونم...ینی هر دفه هم خوندم بزور خوندم.....حرف زدن به زبان فا ...

اتفاقا ی نفر چند روز پیش میگف حال روحیم خوب نیس ، نماز میخونم بدتر حالم بد میشههه ، بنظرم تو سوره بقره گوش کن ببین حالت چطوریا میشه گلم ، یجا تاپیک هس تگت میکنم برو اونجا تجربهاشو بخون ببین ، 

اتفاقا ی نفر چند روز پیش میگف حال روحیم خوب نیس ، نماز میخونم بدتر حالم بد میشههه ، بنظرم تو سوره بق ...

میگفتن بخاطر حضور اجنه و شیاطینه که از نماز بدم میاد بقره اینارو دور میکنه ازم....چند باری گوش دادم زندگیم از هم پاشید بدترین اتفاقایی که میتونست بیوفته افتاد...دیگه ول کردم قران خوندنو......کلا صدا زدن خدا و نزدنش برام یکی بوده همش...گاهی وقتا به جون خودم قسم خدارو صدا میزنم دعا میکنم زندگیم جهنم تر میشه...از ترسش و از طرفی از بس صدا زدمو چیزی درست نشد..دیگه خودمم از نماز خوندن بدم میاد ربطی به شیطونم نداره

samanehhk @samanehhk     @bhrبهار     @دل_دریاییم    

وای مرسی 

چقد کار قشنگی تایپیکت پر از انرژی مثبته حتما خیلی ممنون که تگم کردی 😍😍😍😍

واسه تغذیه مغز مریضشون همه قلبمو جوییدن🖤🥀
میگفتن بخاطر حضور اجنه و شیاطینه که از نماز بدم میاد بقره اینارو دور میکنه ازم....چند باری گوش دادم ...

این افکارت تمام طریقه شیطانه که تونسته به شما غلبه کنه وکاری کنه که اینطور توجیح بشید که اره نماز خوندم بدتر شد کار خراب تر شد که شما مصمم‌تر از قبل نماز نخونید و در ظاهر مثلم کار خوبی میکنید .واین منفی بافیها باعث شده شما اینجور تسلیم بشید انسان وقتی ناراحته حوصله  یه هیچی رو نداره وشما هرروزتون بد بوده واین باعث شد از نماز کنار بکشید من چندتا توصیه میکنم اگر انجام دادی به نتیجه رسیدی حتما بیا اینجا تو تاپیک خودم بهم بگو باشه عزیزم

برای رسیدن دخترم به آرزوهاش🌹. برای رسیدن من به آرامش🌹 برامون ازته قلبت ♥️یه صلوات هدیه ام کن که خیلی گرفتاریم😔🙏
این افکارت تمام طریقه شیطانه که تونسته به شما غلبه کنه وکاری کنه که اینطور توجیح بشید که اره نماز خو ...

واقعا همینجوره...من تقریبا ۳ ساله شب و روزم جهنم شده دیگه نه کاری به خدا دارم نه شیطون.....انقد افسردم که غذامم یه ردز درمیون میخورم...من شوقی دارم دیگه جلو خدا خم و راست و بشم؟؟؟؟؟؟ 

باشه عزیزم راه حلاتو بگو