2733
2734
عنوان

یه کلیپ خیانت دیدم زنه مچ شوهرش رو در حال...گرفت

| مشاهده متن کامل بحث + 874 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

https://t.me/joinchat/VjsqkXRkagBjOWM0

ممنونم ازت😍😘

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏
گذاشتم

کاش ندیده بودم حالم بد شد

لعنت به کنجکاوی

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏
2731
نه ساختگی نبود شک میکنه بچش بیمارستان بستری بوده زود میاد خونه میبینه شوهرش با یه زن وسط سالن ....‌‌ ...

ع چ احمقایی پیدامیشن واقعا

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
تو یه کانال تلگرامی بلد نیستم لینک بزارم

دوست عزیز بترس از روزی که خدا هم دست تورو رو کنه یعنی شماها اصلا گناهی ندارین. اگه خدای نکرده بی آبرویی یکی از آشناهاتم باشه راحت لینک میذاری خدا میدونه با لینکی که گذاشتی چه قد زیر مجموعه پیدا کردی بر دیدن این فیبم.من خودم یه بار اشتباه یکی رو تو یه جمعی گفتم ده سال دیگه خدا سرم آورد یک ماه افسرده بودم به خدا گفتم تقاص چه کاری رو پس میدم که جملم یادم افتاد همون جمله شد بود ورد دهان مردم در مورد من ..لینکو پاک کنید 

دوست عزیز بترس از روزی که خدا هم دست تورو رو کنه یعنی شماها اصلا گناهی ندارین. اگه خدای نکرده بی آبر ...

آره راست میگیحرف حق جواب نداره .ولی تو فیلم هم چهره کسی مشخص نیست هیچ کس نمیدونه اونا کین ولی با این حال من اشتباه بزرگی کردم 

2740