2737
2734
عنوان

خونه شلخته و بدون کابینت من++عکس🤕🤕🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 80708 بازدید | 437 پست
چ مسخره خو چرااااا دیگه اشپزخونه چیه ک پاک میکنن

لابد میترسن شناسایی بشن

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم عالی شده اشپزخونه ات ب دلخوشی استفاده کنی ان شاالله 

ممنونم 

انشالله توام زود زود مامان بشی آمین 😍

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
2731

خدا کنه منم خونه دار بشم حاظرم بدون کابینت... برم زیرش

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 
نمیدونم چیه ولی حتما برا ما مشکلی نداشته از برادرم تو کار ساختمونه اومد اولش خونه رو چک کرد مشکلی ند ...

اکی .شناژضدزلزله کردن ساختمونه البته خیلیاهستن بااسم ضدزلزله میفروشن ولی اینقدرشناژنازک وضعیفی داره که حدنداره مثل همین مسکن مهرواپارتماناکه فوری تخریب میشه

2738
اکی .شناژضدزلزله کردن ساختمونه البته خیلیاهستن بااسم ضدزلزله میفروشن ولی اینقدرشناژنازک وضعیفی داره ...

نه آخه میدونی ما خونه رو از همکار شوهرم خریدیم خونه رو خودشون ساخته بودن  و شوهرم خیلی حساسه درست یه سال دنبال خونه تو یه شهرستان خیلی کوچیک بودیم  فقط از اونجا دست مستاجر داده اونم 8 سال نشسته به گند کشیده بود🤢

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
ماشاالله هزار ماشالله عالی شده مبارکت باشه به خوشی و دلخوشی استفاده کنی ان شاء الله 

ممنونم انشالله قسمت همه مستاجرا باشه از دست صاحب خونه های بی وجدان راحت بشن❤️

لطفا اگه تاپیک عکس میزنین و قرار پاک کنین بنویسین که عکسو پاک میکنین که یکی مثل من ۱۸صفحه دنبال اشپزخونه بدون کابینت نباشه 

بیا گره بزنیم رشته امیدمان را به انگشت سبابه خدا؛ او هیچگاه ما را میان حادثه رها نمی‌کند❤️ پسرم باراد دنیای مامانشه ☺️👶🏻
لطفا اگه تاپیک عکس میزنین و قرار پاک کنین بنویسین که عکسو پاک میکنین که یکی مثل من ۱۸صفحه دنبال اشپز ...

برو صفحه ۷ یکی از کاربرا عکس قبل و بعد خونشو گذاشته

حداقل دست خالی از تاپیک نری   

با احمق ها بحث نمیکنم   
2706