2752
2734
عنوان

تجربیات من از فیبروم رحمی

| مشاهده متن کامل بحث + 232171 بازدید | 152 پست

منم فیبروم رحم داشتم و یکی از دکترا کلا جوابم کرد که نمی تونم باردار بشم. دوستم دکتر غزاله موسوی زاده رو معرفی کرد و پیش ایشون عمل کردم. خداروشکر بعدش تونستم باردار بشم و الان دخترم مدیون ایشونم خدا خیرشون بده واقعا

بچه ها من جدیدا متوجه شدم که فیبروم ٧ سانتی دارم. دکترا بهم گفتن عمل کن اما من دلم نمیخواد عمل کنم.ی ...

ببخشید میشه بگین از چه دارویی استفاده کردن .من خودمم فیبروماتوز نسبتا شدید رحمی دارم  درد خیلی شدیدی دارم خیلی نگرانم هنوز ازدواجم نکردم 24 سالمه  میشه بی زحمت بگین از چی استفاده کردن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببخشید میشه بگین از چه دارویی استفاده کردن .من خودمم فیبروماتوز نسبتا شدید رحمی دارم  درد خیلی ...

سلام. منم همسن شمام مجردم و فیبروم دارم... فیبرومم خونریزی نداره اما اونقدر دردم شدیده که قابل توصیف نیست.. تقریبا یازده دوازده روز قبل از عادت ماهانم دردم شروع میشه... در لگن تخمدان رحم درد بدی میپیچه و از شدت درد همیشه بالا میارم.. هیچ مسکنی تاثیرگذار نیست.. این دوهفته انچنان بهم سخت میگذره ک هرروز ارزوی مرگ میکنم... کسی نیست مثل من باشه و برای دردش راهی پیدا کرده باشه؟  

من داشتم پریودیهای دردناک داشتم.بعد توی اقدام بودم که دکتر متوجه شد با سونو.که گفت عکس رنگی رحم بگیر تا ببینم کجای رحم قرار داره.آیا جلوی ورود اسپرمو گرفته یا نه؟؟؟که مشکلی نداشتم و باردار شدم و توی سزارین درآوردش خداروشکر کلینیک هرا بهم کمک کرد این مشکلم حل بشه ، واقعا به همه ی خانما توصیه می کنم که فیبروم جدی بگیرن تا مثل من با دردسرهای بزرگی همراه نشن اگر دوست داشتین مسیرتون نزدیک صادقیه است می تونید برید کلینیک هرا ، این شمارش ۶۶۹۳۳۸۶۹  من خدا روشکر می کنم که به من کمک کردند این مشکل بزرگم حل بشه واقعا سلامتی بزرگترین نعمت

سلام منم دقیقا مشکل شما رو دارم یه فیبرو 7 سانتی رو رحمم هیت کم خون مینور هستم پریودیها با د ...

بیا این تاپیک 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/709371/کیا-فیبروم-بزرگ-داشتن-و-پیش-کدوم-دکتر-رفتن-بیاین-اینجا?postId=94914767

یه وقتایی به بالا نگاه میکنم،لبخند میزنم و میگم :میدونم کار خودت بوده،هزار بار شکرت 

دوستای عزیزم سلام

منم ۸تا فیبرم رحمی از انواع مختلف اینترامورال، سابسروزال و زیر مخاطی داشتم که بزرگترینش ۷سانت بود و ۳روز پیش بیمارستان لاله توسط دکتر آصف جاه با روش لاپراسکوپی و هیسترسکوپی عمل شدم و نتیجه عمل خیلی رضایت بخش بود.

دکتر موقع عمل متوجه چسبندگی رحم هم شده بود که طی عمل خدا رو شکر برطرف شد.

من ۵ساله ازدواج کردم و ۴ساله که اقدامم و باردار نشدم

ذخیره تخمدانم هم پایین بود و قبل لاپراسکوپی ۳بار تخمک کشی انجام دادم تا اگه خدای نکرده حین عمل مشکلی پیش میومد جنین فریز شده از قبل داشته باشم و همینطور تخمک کشی بعد عمل ممکنه روی رشد مجدد فیبرم ها موثر باشه

خلاصه راه خیلی سختی رو اومدم و به دوستای عزیزم پیشنهاد میکنم اگه فیبرم دارین هر چه سریعتر اقدام کنید و با عمل از شرش راحت بشین. من چند سال بود درگیر بودم و خیلی دیر به عمل رضایت دادم. همه راه ها مثل طب سنتی و... رفتم ولی فایده نداشت.

اگه سوالی باشه در خدمتم

سلام من دوسال پیش سونو گفت که به فیبروم ۳سانتی دارم و چند ماه پیش که باردار شدم و برای سونو رفتم گفتن فیبروم ۶ سانت شده و رشد کرده .البته دکترم بهم گفت نیاز نیس جراحی کنی چون اون فیبروم مشکلی برای بچه درست نمیکنه و من هم نتونستم بچمو نگه دارم و سقط شد و من هم با یه کانالی آشنا شدم که داروی رفع فیبروم معرفی کرد.منم تصمیم گرفتم قبل اینکه دوباره باردار بشم فیبروم رو دفع کنم و خداروشکر با دارویی که استفاده کردم چند تکه ازم دفع شد و امیدوارم کامل خارج شده باشه.به دوستان پیشنهاد میکنم تا جای ممکن جراحی نکنن چون علاوه بر هزینه کلی عوارض ممکنه داشته باشه 

از زمه و روغن زیتون و عسل ده شب استفاده کردم 

سلام من دوسال پیش سونو گفت که به فیبروم ۳سانتی دارم و چند ماه پیش که باردار شدم و برای سونو رفتم گفت ...

سلام عزیزم میشه کامل تر توضیح بدی چیا مصرف کردی؟چی خوردی؟

اگه میشه یه صلوات برای سلامتی نی نیم بفرستین ممنونم 
عملم خیلی راحت انجام شد 1ساعت طول کشید ولی به خاطر اینکه شکم باز نمیشه یه سری گازهایی حین عمل داخل ش ...

سلام عزیزم میوم تو چند میل بود؟

میوم ۱۰سانتی رو چطور میشه از بین برد؟تنها راهش عمله؟

کجا عمل کردین شما؟عملش چطور بود؟چقدر هزینش شد؟

راضی بودین؟

اگه میشه ادرس یا شماره دکترو بهم بدین ممنون میشم

اگه میشه یه صلوات برای سلامتی نی نیم بفرستین ممنونم 
2706