2737
2734

بچه هام قیافه هاشون خوبه یعنی فامیل شوهرم معتقدن که خوشگلن ولی فامیل خودم هر چه بچه زشت و مشکل دار توی فامیلمون هست رو میگن بچه های من شبیه اوناس    دوستدارم هیچکدوم ببینم 

شما هم نشستی تماشا میکنی هر چی خواستن بگن؟؟!!! 

❤کم سرمایه ای نیست داشتن آدمهایی ک حالت را میپرسن ولی از آن بهتر داشتن آدمهاییست وقتی حالت را میپرسند میتواتی بگویی: تو را ک دارم حالم عالی است❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
من که خیلی وقته حرف مردم پشیزی برام ارزش نداره

وقتی پای خودت باشه آره ولی وقتی پای بچه آدم وسط نیاید بی تفاوت باشه اینجوری اعتماد به نفسشون میاد پایین میشه نقطه ضعفشون 🥺

✨﷽✨ شهر از بالا قشنگه آدما از دور :)

ببین خواهر زاده من مثل عروسکه،،بخدا بیرون میبریمش همه با دست به هم نشونش میدن و میان باهاش عکس میگیرن ولی باز چنتا فامیل حسود عقده ای داریم که روش ایراد میذارن!!!!هرجوری باشی بازم مردم حرف در میارن پس واسه خودت زندگی کن هرجوری که هستی به بچه هاتم همینو یاد بده

بچه که بودم توت فرنگی خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تخت خوابم چون خراب میشه.یه آبرنگ خوشگل هم خریده بودم.  یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده.یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست...چند روز پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش رنگ های آبرنگ بچگیم بود اما نگرفتمش! نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم...🖤

شاید منظورشون بد نیست ما به خواهرشوهرم گفتیم بچه ات شبیه  مادر بزرگ شوهرته بدش اومد قهر کرد. 

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
شما هم نشستی تماشا میکنی هر چی خواستن بگن؟؟!!! 

من یکیشون رو اصلا ندیده بودم بعد از اینکه عموم رفت خواهرم عکسش رو بهم نشون داد واقعا حالم بد شد دیدم مامانم بدش اومد ولی نمیدونستم اون چه شکلیه

2706