2733
2739
کسی رو از طرح مستقیم رسمی نمیکنن 

عزیزم آزمون قبول شد من نگفتم مستقیم...گفتم دو سال سابقه طرحی داشت و حتی کمترم بود اواسط طرحش آزمون داد و نفر اولم شد آنقدر امتیازش خوب بود اصلا مصاحبه ازش نگرفتن

کسی رو از طرح مستقیم رسمی نمیکنن 

قراردادی بعده یه مدت رسمی میشه یا کلا قراردادی میمونه ؟ من ازمون استخدامی توی اطلاعیه اش زده بود قراردادی معین 

یعنی تا سی سال همون قراردادی میمونه؟

برای سلامتی و ظهور اقا امام زمانمون صلوات 😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سه سال سابقه هفت ونیم؟  تف تو این معلمی 12 سال سابقه دارم 5 تومن میگیرم

نه بابا شما دریافتیتو داری میگی بدون کسورات خواهر شوهرم معلمه با ۱۲ سال خیلی عالیه من خودمم شرکتیم ۵ میگیرم

2731
قراردادی بعده یه مدت رسمی میشه یا کلا قراردادی میمونه ؟ من ازمون استخدامی توی اطلاعیه اش زده بود قرا ...

مدت معین خیلی خوبه مزایاش زیاده و تا رسمی یه پله فاصله داره

اومدم ک با ترویج بی بند و باری مقابله کنم😠
نه بابا شما دریافتیتو داری میگی بدون کسورات خواهر شوهرم معلمه با ۱۲ سال خیلی عالیه من خودمم شرکتیم ۵ ...

عزیز حکمم 6 تومنه 😑

دریافتیم 5

مگه خ. اهرشوهرت چند میگیره

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁
2738
من اصلا ندیدم به این زودیا کسی رسمی بشه،استخدام مراحل داره،قراردادی،پیمانی بعد رسمی میشن

عزیزم خب سه ماه اولش قرارداد معین بود چون ایثارگری داشت بعدش سریع رسمی شد و بعدش اینکه هر کی آزمون قبول شه عموما رسمی جذب ادارات میشن من خودم ده ساله شرکتیم

عزیزم آزمون قبول شد من نگفتم مستقیم...گفتم دو سال سابقه طرحی داشت و حتی کمترم بود اواسط طرحش آزمون د ...

چی بگم والا، چون چند سالی هست کسی رو رسمی نمیگیره دولت، خودشون گفتن دیگه رسمی تمام شد

اومدم ک با ترویج بی بند و باری مقابله کنم😠

دوستان یچیزی بگم راهنماییم.کنید بااجازه اسی

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖