2733
2734

بهتره استفاده نکنی یه مدت میزدم باد  کیپ شد تو گوشم موقه ای که کشیدمش گوشم صدای کمی داد 

بعد از اون موقه یا باد میوفته داخلش یا نمیشنوم یا کلا صدا رو دیر دریافت میکنم 

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
واقعا چند درصد کم میکنه شوهر من صبح ها گوشیشو میذاره زنگ میخوره سر سام میشم نمیتونم بخوام حتی روز جم ...

ببین برای من اسفنجیه.‌.کاناداییه..و مهم تر از اینم نحوه گذاشتنشه..که خوب باید فرو بره توی سوراخ گوشت..ازش چیزی بیرون نمونه..انقدر ساکت و خلوت میشه فقط صدای وزوز گوش خودتو میشنوی..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صداگیر گوش اسمشه😁 اره من از لوازم طبی گرفتم اسفنجی.3هزار تومن وقتی میذاری هیچی نمیشنوی

واعا سه تومن کدوم شهری من میخواستم برم شنوایی سنج ها قالب گوشم بگیرن برام دریت کنن ولی اون گرونه 

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟
2731
ببین برای من اسفنجیه.‌.کاناداییه..و مهم تر از اینم نحوه گذاشتنشه..که خوب باید فرو بره توی سوراخ گوشت ...

وای خدا خیرت بده از کجا خریدیش چند خریدی 

نه ولی گوش و حلق و بینی بهم راه دارن

دقیقا 

الان من باد میوفته تو گوشم و فکم 

دلم میخواد سرمو بکوبم به دیوار😑😑

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
بهتره استفاده نکنی یه مدت میزدم باد  کیپ شد تو گوشم موقه ای که کشیدمش گوشم صدای کمی داد  ...

به شنوایی یعنی اسیب میزنه ؟ 

2740
دقیقا  الان من باد میوفته تو گوشم و فکم  دلم میخواد سرمو بکوبم به دیوار😑😑

بخاطر عوارض گوش گیره ؟ اخه چرا ای خدا یه راه برا خوب شدنم پیدا کردم اونم اینجور من پنبه میذارم ولی بیس درصد صدا کم میکنه 

به شنوایی یعنی اسیب میزنه ؟ 

درسته 

تا الان شده برات اتفاق بیوفته ،از حمام میای بیرون گوشت کیپ شده  یا گوش رو هوا بگیره؟؟؟

از اون بدتر و درد ناک تر دکترم رفتم کاریش نمیشه کرد 

باد گیر هم کردم باز همونجوریم

2706