2737
2739
عنوان

فرهنگیان چی داره انقدر دست و پا میشکونن واسش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6804 بازدید | 279 پست

ساعت کاریشو مقایسه کن با حقوقی که میگیرن

دیگه فکر نکنم شغلی باشه اینهمه تعطیلی داشته باشه

معلمای مدرسه ما معلمی شغل دوم یا سومشون بود

تنهایی بهتر است از بودن های اجباری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرا حقوق یه معلم با ۲۴ سال سابقه ۷ تومنه 

من بابام ۲۹ سال سابقه داره انقد نیست دروغ که ندارم بگم

تو از کی عاشقی این پرسش آیینه بود از من خودش از گریه ام فهمید مدت هاست مدت هاست🥀🍃
چون اگر ماهی ۲ تومن بدن، در انتهای ۴ سال شما در ازای «هیچ»‌کاری و فقط درس‌خوندن، ۱۰۰ میلیون دریافت ک ...

یعنی میرن دانشگاه حقوق میگیرن؟ 😐شهریه هم میدن؟ 

واسه چی حقوق میگیرن اخه 😂

2740
به خدا که ۷/۸ تومن نیست من بابامم و کل فامیل معلمن عمرا نیست همچین چیزی

من ک اطراف همچین قیمت هایی میگن

۵/۵/ ۱۴۰۱ گل پسرم دنیا اومد..😍😍😍                                                                                    بالاخره تیکر منم واقعی شد😍۱۷ اسفند معلوم شد فندوقم پسرهستش 👶 ۳۰ آذر صدای ضربان قلب قندوق مامان رو شنیدم🥺 خدایا شکرت ک معجزه کردی برام🙏                              ۱۷ آذر جواب آزمایشم بعد ۳سال انتظار مثبت شد😍😍😍😍😍😍                                                              من منتظر معجزه خدا هستم😁🤗 😍                                      🌹🌹🥰🥰🥰برام دعا کنید🙏                                                      تاریخ شروع انتظار مهر 97 

بعضی ها خانوادشون اجازه نمیده شغل دیگه ای و انتخاب کنن.

در آمد توی دانشجویی.

لطفا برای شادی روح مادربزرگ مهربونم صلوات بفرستید،۱۴۰۰/۶/۱۸رفتش پیش خدا.فقر چیزی را نداشتن است اما آن چیز پول نیست،طلا و غذا نیست،فقر گرسنگی نیست،فقر همان گرد و خاکی است که بر کتاب های به فروش نرفته کتاب فروشی می نشیند،فقر پوست موزی است که از پنجره یک ماشین به خیابان انداخته می شود،فقر شب را بی غذا سر کردن نیست،فقر روز را بدون اندیشه به سر بردن است       دوستان من قبلا خواننده خاموش بودم😅 هر کسی یه نظری داره پس بیاید به نظرات هم احترام بزاریم،باتچکر🌹دلگیرم از جماعت نی نی سایتی👩‍🦯👩‍🦯           
یعنی میرن دانشگاه حقوق میگیرن؟ 😐شهریه هم میدن؟  واسه چی حقوق میگیرن اخه 😂

مگه نمی‌دونستید؟ بله چون تعهد استخدامی بهشون می‌ده وزارت آموزش و پرورش

یعنی بعد از دانش‌آموختگی فوراً حکم استخدام رسمی براشون صادر می‌شه.

من یک آتنا_آرتمیس هستم؛ اگر شما به‌لحاظ آرکی‌تایپ شخصیتی، هِرا (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور شوهر در زندگی) یا دیمیتر (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور فرزند) هستید، نکوهشم نکنید‌. به من توصیه به فرزندآوری و همسرداری نکنید. ما با هم متفاوتیم! آرتمیس‌ها، مستقل، عدالت‌خواه، جسور، قاطع و جدی هستند. برای آرتمیس «در خانه‌ ماندن» و ملکه‌ی خانه بودن، یک رنج ابدی‌ست. آتناها، هدف‌مند، بابرنامه، منطقی، جاه‌طلب و مدیر هستند. برای آتنا، حاشیه و حسادت‌های زنانه خسته‌کننده‌ست.   برای مبارزه با تاریکی شمشیر نمی‌کشم؛ چراغ برمی‌افروزم. مشغول‌الذِمه‌اید اگه توی تاپیک‌های کتاب و کتاب‌خوانی منشنم نکنید.  پی‌نوشت غیرمرتبط: خانم‌ها، سالاد شیرازی رو با سس مایونز درست نمی‌کنن. سالاد شیرازی آب‌غوره داره. اینکه گوجه و خیار و پیاز رو نگینی می‌کنید، باعث نمی‌شه سالادتون شیرازی باشه. آب‌غوره می‌خواد؛ آب‌غوره.  
2706