2733
2739
عنوان

برادرشوهرم تو جمع یکسره از جاریم تعریف میکنه🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 3054 بازدید | 110 پست

منم برادرشوهرم و جاریم اینجورین ؛ توی جمع محبت های بیجا میکنن؛وسط تابستون جاریم بخواد تو حیاط ظرف بشوره شوهرش میاد یه لباسی میندازه رو شونش میگه دستت تو آبه مریض نشی یا مثلا جاریم میخواد بره دستشویی هم به برادر شوهرم میگه که باهاش بره؛ جاریمم 24 ساعته سرش درد میکنه و دیگه لوس بازی🤢🤢؛ عوق همه رو در آوردن با این کاراشون؛ باعث میشن ک دیگران مسخرشون کنن چون دیگه خیلی نمایش میذارن

من و شوهرم عاشق همیم و خیلی خوشبختیم و مدام بینمون محبته اما هیچوقت توی جمع لوس بازی در نیاوردیم و سنگین و متین رفتار میکنیم

جهان به اعتبار  "خنده تو" زیباست💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثل دوتا داداشامن. یکیشون زبووووون باز،یکی خجالتی و درون گرا

دورن گرا نیست

ادم نکته سنجه

ادمی که زبونش همه جا بازه و حرف میزنه برون گرا نیست معذرت میخوام کم عقله 

ادم هر چی سکوتش بیش تر باشه خیلی بهتره

2731

اخلاقیاتشون متفاوته عزیزم همسر من و برادرشوهر کوچکم هم همینطورن همش تو جمع از زن و بچشون تعریف میکنن جوری که ادم گاهی خجالت میکشه کلا برون گرا و شوخ هستن اون یکی برادرشوهرم هم گاهی میگه ولی بزرگه هیچ وقت نمیگه البته فوق العاده مرد خوبی هست و خیلی جاریمو دوست داره و احترامشو داره ولی اخلاقش اینجوری هست که آروم و کم حرفه

برادرشوهر من سر سفره برای همه دوغ میریزه، سالاد میکشه و ...

دیگه حسابشو کنین برای خانمش چه سنگ تمومی میزاره.

دیروز خونه پدرشوهرم بودیم.

من شوهرم نبود، اون هی دور زنش میچرخید و کلی هواشو داشت.

منم تنها، کلی دلم گرفت.

برادرشوهرم مثلا تخمه هندوانه رو براش جدا میکنه و بعد ظرف میوه رو میزاره جلوش

یکی دو بار جاریت کاری انجام داد انتقاد کنید ازش  دیگه همسرش تعریف نمیکنه 

یا میتونید سو استفاده کنید مثلا بگید فلانی خوب غذا میپزه 

غذا پختن و تو جمع بندازین گردنش یا دست خطش خوبه 

همه کارای نوشتن و بندازین گردنش 

دیگه تا عمر داره تعریف نمیکنه 😂

فقط خدا و دیگر هیچ ....

مقایسه نکن🤗

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2738

من حس خوبی به زندگی اینجورادماندارم چون حس میکنم ازروناچاری به زوردارن به خودشون تلقین میکنن که زنم خوبه

چون مردا اکثراشخصیتشون جوریه که همه چیو واسه خودشون میخوان حتی خوبیای زنشونو 

برادرشوهرمنم اینجوریه ولی کل فامیل اززنش بدشون میاد تعریفم که میکنه همه اوقشون میگیره

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂
برادرشوهر من سر سفره برای همه دوغ میریزه، سالاد میکشه و ... دیگه حسابشو کنین برای خانمش چه سنگ تموم ...

چه چندش و لوس😒

شوخی کردم😅🤭😂

باحاله👍🏻

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
دورن گرا نیست ادم نکته سنجه ادمی که زبونش همه جا بازه و حرف میزنه برون گرا نیست معذرت میخوام کم عق ...

الان شما منو ریپلای کردی و به برادرم توهین مستقیم میکنی.

دلم برای همسرتون میسوزه که با این افکار شما قراره بسوزه و بسازه.

هروقت چیزی به اسم محبت زبانی رو درک کردید بعد کامنت بذارید.

صرفا ریپلای‌کردم کاربر زن برای مرد ها ممنوعه.این کامنت رو ریپلای کنید نی‌نی یار صدا میکنم

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره

شوهر منم از من تو جمع تعریف میکنه،ولی من دوس ندارم،چون احساس میکنم حس حسادت بقیه رو برانگیخته میکنه و اینکه وقتی من تو خانوادشون هستم،همه میدونن  چه طوری ام دیگه به تعریف احتیاج نیس،باشم گفتنی میگه زن مردم از خداشونه شوهرش تعریفش کنه تو چرا اینطوری😏

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
2706