2737
2739
دستور میده با گوشی حرف نزن   این کارو نکن  برو  بیا  نکن  داره دیوانم& ...

چ نسبتی باهات داره؟برا چی اومده خونت

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر پررو 

حالم از این مهمونای بیشعور که تا این حد پرتوقعن بهم میخوره

والا ما هرجا بریم سنگم جلومون بذارن چنان به به و چه چهی میکنیم که بیا و ببین  

یک هفته هست که بغلت نکردم ، بوست نکردم ، صداتو نشنیدم ، صورت خوشگلتو ندیدم . شیش ماهه که سر پا ندیدمت ، شاداب و سرحال ندیدمت اما میدونم که انتظار یه روزی تموم میشه       https://harfeto.timefriend.net/16460615700562
2731
دستور میده با گوشی حرف نزن   این کارو نکن  برو  بیا  نکن  داره دیوانم& ...

🤮🤮🤮🤮

کی هست حالا این آدم باشعور؟  

یک هفته هست که بغلت نکردم ، بوست نکردم ، صداتو نشنیدم ، صورت خوشگلتو ندیدم . شیش ماهه که سر پا ندیدمت ، شاداب و سرحال ندیدمت اما میدونم که انتظار یه روزی تموم میشه       https://harfeto.timefriend.net/16460615700562
2740
داشتم تایپ  میکردم  سوال چی بود

سوال کاربرا رو ج بده دیگه کی هست چرا اومده 

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

وای منم انقد بدم میاد مهمون منو انتخابی میخواد 

تو این گرونی هرچی گذاشتن بخور دیگه ناراحتی هم پاشو برو والا منم یه مدت یه اشناهامون با زن بچه هرروز چتر بود خونمون تازه هرچی هم درست می‌کردم ایراد می‌گرفت عصابمو خورد میشد یکسره توقع زرشک پلو با مرغ و کباب داشت اونوقت ما کلا دوسه ماهی یبار بزور می‌رفتیم خونشون 

تقصیر دلم نیست تماشای تو زیباست ❣️برای خونه دارشدنم دعا کنید🙏برای شفای مادرم خیلی دعا کنید ممنون🌷

بگو شرمنده خودت که میبینی حال و روز خوبی ندارم

اگه خودمون بویم حوصله همینم نداشتیم ،هر روز حاضدی میخوردیم

عصرها هم بگو میوه تو یخچاله ،قوطی جای هم فلان جا چیزی خواستی بخور ،تعارف نکن

2706