2733
2739
عنوان

دوستان شاغل یه مشورت میخواستم

| مشاهده متن کامل بحث + 235 بازدید | 31 پست
مدیرم بهشون گفت بیاین جلو من ولی ظاهرا بعد من هماهنگ کردن که نیان اینش بده

خوب عزیز من وقتی کاری باهاشون نداشته اونها هم رفتن گفتن آقای فلانی ماکاری نداریم واسه چی باید بیام اونم به خاطر یه همکار دیگه اونم به خاطر اینکه شما تنها زن هستین منم بودم حتماً با مدیرم هماهنگ میکردم که نیام بعدم وقتی میدونستن که رئیستون گفته برای کار باید حتما شما بیان لزومی نبوده که دیگه به شما اعلائم بشه نیاین

دقیقا این اتفاق برای منم افتاده حتی من سه شنبه هم اومدم سرکار البته به مدیر گفتم کسی نیاد چون واقعا سختمه کل روز ماسک بزنم. فکر میکردم امروز دیگه میگه نیام که گفت بیام خودشم نیومده کاری هم نیست که انجام بدم اما خب چیکار باید کرد. من دو ماه پیش کرونا گرفتم و یک ماه نیومدم این بنده خداها خم به ابرو نیاوردن و کامل حقوق دادن الانم با اینکه خیلی حرصم دراومده و همسرم بنده خدا روز تعطیل شو مجبور شده منو برسونه و برگشتن بیاد دنبالم اما خب سعی میکنم خودمو آروم کنم شمام هم سعی کنید آروم باشید چون کار دیگه ای نمیشه کرد اما بعدا با احترام و در کمال آرامش بهش حرفتونو بزنین.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.