2737
2734

پسرا سربازی که میرم به لحاظ روحی آنقدر تحت فشارن که الکی عاشق میشن الکی فارغ میشن 

امروز میگن کات 

فردا میگن عاشقتم 

من یکی از فامیلای مادرم بهم پیام میداد حال و احوال منم خیلیییی اجتماعیم کلا با همه اوکیم 

سرباز بود واسه خودش توهم زده بود منو دوست داره و منم دوسش دارم 

میومد مرخصی همش سعی میکرد تایم بیاد که مهمونی باشه منم باشم من فهمیدم اینطوره جوابشو دیگه ندادم 

از سربازی که اومد جشن عقد من بود 

اشکی می‌ریخت الکی😶

من شوهرم علامت تعجب شده بود که این چرا اینجوری میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ما هیچوقت دوست نبودیم  سرنوشتمونم ازهم جداست اگع باهاشم اینجوری حرف زدم حقش بود ...

آدمای اطرافتو میشناسی خوبم میشناسی 

اکثر پسرا هفت خطن ینی به شیطون گفتی زکی و پرواضحه که شناخت اینحور آدما سخته ینی رفتارشون یه جوره حرفاشون یه جور دیگه 

من نمیدونم تو چقد تنهایی و چقد به رابطه نیاز داری یا اصلا نیاز داری یا نداری ولی اگه نمیخوای واسه همیشه کات کنی و اونم پیام دادناشو قطع نمیکنه و پیله هست محلش نده،مثل همون دیروز باهاش حرف بزن...

2728

خودتون از با دست پس زدین با پا پیش کشیدین

اونجا که خداحافظی کرد گفتی فراموشم میکنی

ای شیطون  

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!

به نظرم اگه واقعا قصدش ازدواج و خوشبختی شما بود،محکم پای زندگی و عشقش میموند و همت میکرد بعد سربازی کار پیدا میکرد و با پدرتون صحبت میکرد و ازش زمان میگرفت تا خودش رو نشون بده..بعد هم اینکه میگه من سربازم لیاقتت رو ندارم یعنی چی دیگه..مگه سربازی عیب و عاره..همه باید اینو بگذرونن. داره بهونه میاره..کسی ک حاضر نیست مسئولیت بپذیره،اصلا قابل اعتماد و دوست داشتنی نیست ..اسم این ها که عشق نیست‌.کسی که عاشقه واسه عشقش همه کار میکنه.نه بی عاری و تنبلی

خودتون از با دست پس زدین با پا پیش کشیدین اونجا که خداحافظی کرد گفتی فراموشم میکنی ای شیطون   ...

من از عمد اینکارو نکردم خووش اینجوری میشه! 

شاید باورت نشه ولی همچین قصد و هدفی نداشتم 

2740
من از عمد اینکارو نکردم خووش اینجوری میشه!  شاید باورت نشه ولی همچین قصد و هدفی نداشتم&n ...

اما تو پیامتون اینجوری مشخص بود

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!