2737
2739
عنوان

صبحونه چی میدهید به شوهراتون...

| مشاهده متن کامل بحث + 460 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی

فعلا مادرش به نیمه ی گمشده م صبحونه می ده 

من جدیدا خودم به زور صبحونه برای خودم اماده می کنم... 

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
2731
الان این عکس بچه ات اس یا شوهرت😂😂😂

هیچکدام... 

خودم😁

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
تخم‌مرغ ربی همون املته دیگه 

ن املت ک با گوجه حلقه ای درست میکنم من..😅😅 

یه قاشق رب و میریزم تو کاسه دو سه تا تخم مرغ میزنم و نمک و فلفل سیاه.. با چنگال میزنم تا کف کنه و ربو تخم قاطی شن بعد میریزم تو روغن زرد دااغ.. در میزارم یه طرف سرخ شد برمیگردونم اون طرف دیگش.. اینجوری خیلی دوس داره

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎
2740

نون و پنیر با خیار و گوجه، املت، نیمرو، عسل و خامه، عسل و کره. گاهی سوسیس و تخم مرغ. تخم مرغ آب پز.هر چی که باشه با هم می خوریم و از خونه می ریم بیرون. حوصله ارد ناشتا رو ندارم که اینو می خورم اونو نمی خورم. یه وقتهایی هم مادر همسرم که طبقه پایین هستند صبحانه آماده می کنند و می ریم پایین برای صبحانه که خب خونه مادرها صبحانه مفصل تره و بیشتر می چسبه  

املت،نیمرو،کره مربا،پنیر گردو،ی وقتاییم الویه از شب بیشتر آماده میکنم ک برای صبحونه هم بخوریم،شوهر منم قبلنا بدغذا بود ولی چون دیگ همه صبح بخاطرِ کارش زود بیدار میشه عادت کرد ب زود صبحونه خوردن

❤خدای مهربونم تو تنها دلخوشیه زندگیمی🌸حسِ بودنت قشنگترین و بهترین حالِ خوبِ منه🌸دوسِت دارم و عاشقتم قدِّ بزرگیه خودت🌸خیییییلی افتخار میکنم ب داشتنت و این افتخارو با هییییچ چیزی تو دنیا عوض نمیکنم🌸پشت و پناهه همه ی بنده هات باش🌸تکیه گاهه امن و مهربونِ من و عزیزای دلِ منم باش🌸ممنون ک هستی و حتی ی ثانیه منو ب حالِ خودم رها نمیکنی🌸با وجودت کنارم خوشبخترین و خوشحالترینم🌸این حسِ قشنگِ آرامشو ازم نگیر🌸بذار تا ابد دلم قرص بمونه با داشتنت❤ (اون لحظه هایی ک ب صفر میرسیدم و فقط تو بودی کنارم و جزء تو پناهی نداشتم رو یادته خدا،یادته اون شب و روزارو،یادته با چ سختی و ترسی میگذشتن،ولی گذشتن چون تو بودی و خواستی،چون ی لحظه تنهام نذاشتی،تو اوج بی کسی و ناامیدی درست تو لحظه ی آخر خودتو نشونم میدادی،اگ نمیومدی و ب دادم نمیرسیدی معلوم نبود چی میشد،ولی تموم شد و بخیر گذشت،خدایا مث اون وقتا و همیشه،کنارم بمون و حتی ی ثانیه پشتمو خالی نکن ک بدون تو فاطمه دیگ فاطمه نیست😔)
خب ما رب رو تو روغن تفت میدیم تخم مرغ میزنیم توش میشه املت 

مدل املت هامون فرق میکنه😅.. ما املت و فقط با گوجه ی حلقه شده درست میکنیم.. گوجه ها ک پخته شدن تخم مرغ میزنیم توش

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎
2706