2737
2739
عنوان

شما جای من بودین چه حسی داشتین از خانواده شوهر ؟ بیاین تعریف کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 696 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خاله شوهر من که از اول دم داشت... بی خانواده معلوم نیست سرش چی خوردن که همیشه در حال دو بهم زنیه..‌. ...

ایقدر من دعوتش دادم نخورده را سیر غذا دادم خورد 😂😂😂😂 آخه پولداره خودش کارمند علوم پزشکی و شوهرش کارمند بنیاد شهید و بنگاه ملکی دارن اما خیلی گدا بودن کسیکه دعوت شون نمی‌کرد مادر شوهرم بهشون اش دوغ میداد 😂😂😂اما من سفره ی رنگی میکشیدم دیگه ما از شهرشون رفتیم و همون وقت با خانواده شوهرم به اختلاف خوردیم اینم دم دقیقه زنگ میزد شوهرم و دیگه میدونست از خوردن ها خبری نیست دخالت مبکرد منم دم شو قیچی کردم حسابی 😂😂😂

کفش هایم را بپوش😪😪😪 تا بفهمی چقدر دنیا برام پرپیج و خم هست تمومی نداره لاکردار 🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔 میرقصم و میروم 😂😂💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃
خاله شوهر نباید باهاش گرم گرفت صد رحمت به خوار و مادر شوهر، خاله ها بعدا دم درمیارن عین مار نیش میزن ...

من نگفتم گرم گرفتم گفتم میزنن میرقصن بچه هاشم همسن ما هستن مافیا بازی میکنیم شما برا خودت چی تفسیر میکنی

منم مثل تو بودم خانواده شوهرمم همینطوری مثل خانواده شوهرت ولی الان خانواده ها بخاطر اختلافای مالی و دعوای های خانوادگی از هم دور شدن دیگه سال به سال همو نمیبینیم 

میگم حیف قدر دورهمی هامون ندونستیم 

اونا هیچوقت عوض نمیشن

شماهم اگه خییییلی بدت میاد نرو بهانه بیار 

منم مثل شما حرص میخوردم ولی چاره ای نبود بهتر از هیچی بود 

2738
من نگفتم گرم گرفتم گفتم میزنن میرقصن بچه هاشم همسن ما هستن مافیا بازی میکنیم شما برا خودت چی تفسیر م ...

وا این چه طرز صبحت کردن هست وقتی آدم واستون وقت میزاره و کامنت میزاره بهتره رو ادبیاتت بیشتر کار کنی 🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔

کفش هایم را بپوش😪😪😪 تا بفهمی چقدر دنیا برام پرپیج و خم هست تمومی نداره لاکردار 🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔 میرقصم و میروم 😂😂💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃
ایقدر من دعوتش دادم نخورده را سیر غذا دادم خورد 😂😂😂😂 آخه پولداره خودش کارمند علوم پزشکی و شوهرش ...

خوب کردی ... منم دم اینو قیچی کردم ولی کارهای زیرزیرکیش رو نمیشه کاری کرد دیگه همین ک جلوی من دهنش رو اضافه باز نمیکنه حساب کار دستش اومده

خاله شوهر منم بنظر خودم همینطور بود اما توزرد از آب دراومد 

ن خداروشکر ۴ساله عروسشونم مادرشوهرمم دوسال پیش فوت شد چون شوهر منو خیلی دوست داره همش مارو دعوت میکنه بهمون سر میزنه خیلیم پشتمونه تو فامیل دیگ همه میدونن با ما خیلی خوبه