2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو اوکی عزیزم  کتک مهریه اجرا 

واقعا نمیفهمم کسی که زن داره چرا باید رمز گوشیش زنش ندونه بگه بتو چ ینی چی؟ ینی اره من دوس دختر دارم نمیخام تو بفهمی ازاین واضح تر؟ 

2731
بگو اوکی عزیزم  کتک مهریه اجرا  واقعا نمیفهمم کسی که زن داره چرا باید رمز گوشیش زنش ندونه ...

میگه تو هم رمز بزار ، خیلی لجم رو در میاره و عصبیم میکنه، تو جمع طوری رفتار میکنه انگار فرشته است همه حسرت زندگی منو میخورن ولی در واقع یک دیوه که میخواد منو مریض و بدبین جلوه بده

2740
ازین مذهبی ها بودن که جلو هم حجاب میزاشتن، چند ساله بی حجاب و ولنگار شدن، خیلی حالم بده

😂😂پس الان از اونور بوم افتادن 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
بعد بهش میگی میگه بیا گو‌شی نگا کن سریع همجی میحذفه ای خدا از دست این موجودایی اسکل، 😂😂😂 فکر کرد ...

دقیقا خود پیام رو حذف کرده بود دختره که ریپلای مرده بود تو ریپلای دیدم

ببین مهریم نداری فدای سرت فدای تار موت جداشو بره بگو خیلی هرزه ای ببخشیدا 

بگو سگ بتو شرف داره بی مصرف اصلا یکاری کن ی شب ک خابه چوب بیار با خواهرت مس چی بزنیدش همچی بنامت کنه مثل اشغال بزارش کنار طلاق

2706