2733
2734
عنوان

اكه كسى اين مدلى ازتون پذيرايى ميكرد بهتون بر نميخورد؟؟😶

| مشاهده متن کامل بحث + 64950 بازدید | 826 پست

من خودم خیلی به مهمون احترام میذارم ولی واقعا فقط دو سه نفرن که مثل خود منن بقیه خیلی خیلی معمولی رفتار میکنن مثل همین دوست شما و سخت نمیگیرن اصلا

پسرم از قلبم متولد شده 😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با دوست رفت و امد تو خونه نکن دوست مال بیرونه دم در خونه بذارش بیا تو

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
2731
اخه اين چه خودمونى!!لااقل يكم ترشى چيزى ميتونست بياره ميدونست من عاشق ترشى ام😶 يا يكم اب ميذاش ...

خندم گرفت نمیدونم چرا😁

فک کنم منم جات بودم نارحت میشدم

حقم داری خدایی

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
2738
شاید خیلی ب پذیرایی کردن وارد نیست

چرا وارده ديگه اينا جزئى ترين چيزاييه كه هركسى ميدونه

هى ميگفت مامانم ترشى فلان اورده انقدر خوشمزه اس و ..

خب نميتونست يكمشو بياره غذا از گلوى ادم پايين بره؟!🤒🤒🤒

كارِ خدا نَشُد نداره😍❤️
اخه اين چه خودمونى!!لااقل يكم ترشى چيزى ميتونست بياره ميدونست من عاشق ترشى ام😶 يا يكم اب ميذاش ...

شیشه ترشی دیدی می گفتی عزیزم اگ خودت دوست نداری یه پیاله کوچیک از اون ترشی برا من بیار....وقتی اومده خونه ات پس این حرف های ندارین می گفتی بهش

بعداز ۵سال بودن توی نی نی سایت خدایی نفهمیدم کاربرا چه اصراری دارن دروغ بگن ...یا حرفی نزن یا شبیه حرفات باش. 
عه سلام عسلی 😄💕  مرسی بد نیستم تو خوبی عزیزم؟☺️

چرا🥺ناراحتی؟ 

نبینم غمتو کاموا جونی🥺

منم خوبم مرسی گلم❤

به خاطر دلایلی به زودی لغو کاربری میزنم🙂ولی به محض اینکه لغو کاربری زدم دوباره عضو میشم😁دوستتون دارم🙂❤
ما وضعیت مالیمون بد نیس ولی بهترینها سر سفرمه برا مهمون برای همین من از کسی هم ک وضع مالیش عالی هم ...

چقد امضات منو برد به قدیم که برف نداشتیم شهر ما با بارون همین اوضاع بود دلم برا همه اون روزا تنگ شد

من اصلا با دوستام رفت و آمد تو خونه ندارم 

نه مجردی نه الان که متاهلم

ولی بیرون رستوران کافی شاپ گردش زیاد میرفتیم تا قبل کرونا

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2706