2737
2739

شاید کسی نیست ادم بهش بگع اینجا میخواد ناشناس حرفشو بزنه تا راهنمایی بشه  من که تامیک زدم خواهش کردم قفل کنین گفتم راهنمایی بگیرم واقعا متاسفم 

اگه تاپیک جنسی بود که میزاشتین بیست تا صفحه بره جلو منی که خواهش کردم گفتم حالم خوب نیست بزارین راهنمایی بگیرم خودم تاپیکو فردا حذف میکنم بازم قفل کردین 

متاسفم واستون 

@نی_نی_یار_شب    

@نی_نی_یار_41‍ 

چی شده؟

ما می خواستیم دنیا رو عوض کنیم دنیا ما رو عوض کرد 🖤🖤یک عدد خسته از همه چیز🖤یک آدم تلخ 🖤 خواهشا تو خصوصی نیاید دلیل حالم رو بپرسید دوست ندارم توضیحی راجبش بدم.اولن کع این جا یه سایت عمومیه وقتی نظرتو بیان میکنی جنبه شنیدن نظر مخالف رو هم داشته باش دوما نقد یه نظر با عدم بی احترامی به اون نظر خیلی فرق داره پس اول تعریف دموکراسی رو بفهمید چهار تا کتاب راجبش بخونید بعد بیاید اینجا جبهه بگیرید دموکراسی یعنی من نظر مخالفمو میگم تو هم باید متقابل بع نظر مخالف من احترام بزاری بشنویش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سایت یسری قوانین دار و شما وقتی ثبت نام‌ میکنی مجبوری  ک رعایت کنی 

سئوال پزشکی دارید بخش کلینیک 

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2740
نه اصلل اون چیزی که فکر میکنین نیست برین تاپیک قبلم بخونین 

شاید گزارش رد کردن بقیع باش

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
خوب قسمت دومشم بگو دیگه دست گذاشت رو شونه ات بعدش چیشد

من سریع خودمو کشیدم عقب اومدم برم تو گفت وایسا من بی توجه بهش سریع رفتم تو خونه پیش شوهرم 

بعدم هرچی باهام حرف میزد فقط یک کلمه جوابشو میدادم تو صورتشم نگاه نمیکردم 

الان از خودم بدم میاد عذاب وجدان دارم میوندم به شوهرم بگم یا نه 

البته اینم بگم‌مست بود