2733
2734
عنوان

بچه نمیخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 602 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه آوردن باید با نظر خودتون باشه و یه مسأله شخصی هست  ولی این همه حس بد و دید منفی روحت رو آزار نمیده گلم؟

من از تک تک ثانیه هایی که با بچم بازی میکنم لذت میبرم تا حمومش میدم دیوونم می‌کنه بس که وروجکه ولی بازم کیف میکنم وقتی با لذت سفره میندازه  و پای کارتون شام میخورم بخاطر اون ...... زحمت زیاد داره حمایت میخوان فداکاری میخوان ....ولی انشاا.. همه صاحب فرزند سالم و صالح باشن

2728
ای کاش من هم مجرد بودم.

واقعا؟

من که هرچی زمان بیشتر میگذره به انتخابم مطمئنتر میشم ولی بقیه میگن پشیمون میشی

.                                                                  
بچه آوردن باید با نظر خودتون باشه و یه مسأله شخصی هست  ولی این همه حس بد و دید منفی روحت رو آزا ...

خدا میدونه 

ولی آخه نمیتونم با این حجم از بی اعتمادی به دنیا بچه بیارم.

آخه باید یه اطمینانی و ایمانی داشته باشم که این بچه رو میتونم به ثمر برسونم. نیست ایمانی نیست. نمیتونم اعتماد کنم به شوهرم که فردا منو بچمو نفروشم به خواسته خودش

واقعا؟ من که هرچی زمان بیشتر میگذره به انتخابم مطمئنتر میشم ولی بقیه میگن پشیمون میشی

اگه موقعیت الانمو داشتم عقل الانمو داشتم ازدواج نمیکردم اصلا

با اینکه شوهرم در دسته مردهای خوب هست واقعا

اگه موقعیت الانمو داشتم عقل الانمو داشتم ازدواج نمیکردم اصلا با اینکه شوهرم در دسته مردهای خوب هست ...

آدم درونگرایی هستید یا خیلی ایده آل گرا؟ برام جالبه که با وجود خوب بودن همسرتون ترجیحتون مجرد بودن

.                                                                  
2740
شما ک بچه نمیخواستی کاش ازدواج نمیکردی یا قبل ازدواج در این موضوع صحبت میکردید چون شوهرت هم حق انتخ ...

نمیدونیم چیکار کنیم

از یکطرف همو دوست داریم 

از یکطرف تفاهم نداریم تو خیلی مسائل  من جمله بچه دار شدن

آدم درونگرایی هستید یا خیلی ایده آل گرا؟ برام جالبه که با وجود خوب بودن همسرتون ترجیحتون مجرد بودن

هردو

بخاطر تفاهم نداشتن تو بچه دار شدن

وگرنه خیلی مرد خوبیه

اما باز مجردی بهتره

من کلا کاری ندارم به اینکه بخوای بچه بیاری یا نه..ولی اینهمه احساس منفی، باید یه فکری به حالش کنی..ا ...

یه مدت قرص ضدافسردگی خوردم.

یکم حالت وجد و خوشحالی الکی بهم میداد.

دوست نداشتم😑

2706