2733
2739

همه میگن بعد زایمان و وقت شیردهی موها میریزه من الان موهام فوق العاده پر و بلنده 

ولی بخواد بریزه و به چشم بیاد اعصابم بهم میریزه

واسه همین میخوام قبل زایمان کوتاه کنم 

ولی میدونم‌پشیمون میشم

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من زدم بعد زایمان بعد وزنمم کم شدا بود شدید

قشنگ شبیه شتر مرغ بود کله م

از آرایشگاه تا خونه گریه کردم

یکم کوتاه کن اما خیلی نه

الان سر پسرم موهام میریزه اما دیگه اون اشتباهو نمیکنم😄

2738
واقعا؟؟ پس میگن جون میگیره که

اره ، والا من ک جونی ندیدم تازه موهام قهر کرده رشد نمیکنه هر کاری میکنم

می خوام به دخترم بگم: من برای تشکیل قلبش ۹ ماه و ۹ روز و ۹ ساعت خون جگر خوردم، نزاره کسی به راحتی بِشکَنَتِش ❤
من اصلا کوتاه نکردم چون شوهرم نمیزاره ولی آره ریزش پیدا میکنه شدید بنظرم تا سر شونه ت کوتاه کن  

حالا شوهر من کوتاه دوس داره 

چند ساله میکه کوتاه کن قبول نکردم 

دوستم میگه واسه زایمان سوپرایزش کن 

البتهههه قبلا قول دادم بهش بعد بچه کوتاه کنم 😁

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
بیاید بگید شما هم پشیمون شدید یا نه تنوع بوده براتون

چه ربطی داره کوتاه یا بلند بخاد بریزه میریزه.. 

من  4 بار کوتاه کردم  2 بار اخرش  یکمی  پشیمون شدم. البتهچون  ماها همش موهامون زیر روسری و شاله چه کوتاا  چه بلند همش چپیده اون تو و هیچ فرق نداره . والا اگه به من باشه موهامو از ته  میزنم ولی  حیف ک نمیشه . 

عه واسه شما نریخت؟ اخه همه دور و وری هام‌میگن میریزه

من خودم هنوز تجربه نکردم ولی خاله و دختر عمم و زنداییم کوتاه نکردن ریزشی هم نداشتن، تازه خالم که نمیتونست موهاش رو جمع کنه از بس که پرپشت و بلند بود، می‌خوابید رو زمین موقع شیر دادن ما براش مرتب میکردیم.

من زدم بعد زایمان بعد وزنمم کم شدا بود شدید قشنگ شبیه شتر مرغ بود کله م از آرایشگاه تا خونه گریه ک ...

واای 😁😁

میدونی شوهرم کوتاه کوتاه دوس داره

میگم یه دفعه یه تیر و دو نشون بشه 

ولی از طرفی میترسم بهم نیاد یا بد بشه اون موقع فک کن کلی درد و مشکل دیگه هست افسردگی بعد زایمانم هست 

اونوقت موهامم داغون باشه 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️