2733
2734
عنوان

چگونه همسر دلخواهم را جذب کنم؟( بدون استفاده از قانون جذب)

| مشاهده متن کامل بحث + 141098 بازدید | 958 پست
صبر کنین من چیزایی رو به ذهنم میاد بنویسم، بعد اگه سوالی باقی موند جواب میدم.
آره شیدی تا حدود زیادی مشکل که نمیشه گفت ولی تو خودت این تیپ آدما رو جذب می کنی.
می‌خواهم بگویم هر زنی، در هر وضعیتی، استحقاقش را دارد که کسی را داشته باشد که وقتی نگاهش می‌کند، چشم‌هایش برق بزند.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
اگه آرایش کردن بلد نیستین و فکر می کنین خودتون هم نمی تونین یاد بگیرین حتما یه کلاس خودآرایی برین.
پسرا بی نهایت به چهره و فیزیک اهمیت میدن. بی نهایت. پس خودتونو متناسب نگه دارین.
لوازم آرایش مارک خوب بخرین. لازم نیست دختر بیل گیتس باشین تا رضایت بدین که لوازم آرایش مارک خوب استفاده کنین. لوازم آرایش جنس خوب رو چهره می خوابه و صورتتونو زیبا می کنه، در صورتی که با لوازم آرایش جنس بد زیبایی طبیعیتونم کم میشه. کسایی که پسرا دستشون میندازن و میگن همه صورتشون آرایشه اکثرا از لوازم آرایش بد استفاده می کنن. یه رازی رو بهتون بگم. اگه از لوازم آرایشی خوب استفاده کنین و اصول آرایشم بلد باشین ( نه حرفه ای معمولیم کافیه،مثلا مداد چشم سبز نکشین برین یونی) اکثر پسرا حتی متوجه نمیشن که آرایش کردین. نه اینکه اصلا متوجه نشن ولی متوجه میزان تغییری که کردین نمیشن!!! ( نکته : اونایی که متوجه میشن معمولا یا خاله زنکن یا ید طولایی در دختربازی دارن) اگه اعتقاد دارین که دختر نباید آرایش کنه و تزتون اینه که تو کشورای خارجی جوونا آرایش نمی کنن، خدمتتون عرض کنم که خارج از کشور خانوما یه پوئن بزرگ دارن و اونم موهاشونه. شما داری

این پست نصفه س الان میرم بعد میام ویرایشش می کنم
می‌خواهم بگویم هر زنی، در هر وضعیتی، استحقاقش را دارد که کسی را داشته باشد که وقتی نگاهش می‌کند، چشم‌هایش برق بزند.
عاشقتونم که همیشه تو هر تاپیکی پست های خواننده ها از صاحب خود تا پیک بیشتره !!
شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیر...شخصیت من چیزیه که من هستم ، اما برخورد من بستگی داره به اینکه " تو " کی باشی....!
2706