2733
2734
عنوان

چگونه همسر دلخواهم را جذب کنم؟( بدون استفاده از قانون جذب)

| مشاهده متن کامل بحث + 141222 بازدید | 958 پست
دوستان اینجا نگار خودش زئوسو عالی گفته

نگار
+1
1392/9/20 12:00 ق.ظ

مردای دسته اول، مردای" زئوس" تایپ هستن. زئوس توی اسطوره های یونان خدای خدایان و فرمانروای کوه المپ بود. زئوس یه مرد قویه که احساسات دیگران براش اهمیت زیادی نداره. احتمال خیانت زئوس بالاس.
مثال می زنم.مردی که مدیر عامل یه شرکته. جدیه و خیلی موفق. همه چی برای زن و بچه ش تهیه می کنه ولی ابراز علاقه زبونی نمی کنه.
زئوس معمولا دید کلی نسبت به مسائل داره.زئوس یه رهبر بالفطره س. به فکر کل سیستمه نه صرفا یه نفر. پسرای زئوس خیلی شاخصن. شما یا نسبت به پسرای زئوس تایپ شیفتگی پیدا می کنین یا فکر می کنین بیش از حد مغرورن و بهشون حس خوبی ندارین. توی یه جمع یه زئوسو نمیشه نادیده گرفت. اگه شما از مردای زئوس تایپ خوشتون میاد باید طوری رفتار کنین که مردای زئوسی رو جذب کنین. (یا اگه مردی که مد نظرتونه زئوس تایپه. )
1 کاربر این مطلب را پسندیده است

سلام عزیزم خوبم خانومی تو خوبی؟
باشه الان میام اونجا
نگار خیلی تجربش از من بیشتره
در کل ببین حالا بذار کل دسته هارو خودش بگه کاملا میفهمی
زئوس اگه بود یا هرمس میفهمیدی تا حالا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
فری جون کم کم با صحبت های نگار جون متوجه میشی که این آقا چه مشخصاتی داره . بعضی مشخصات اصلی هست باید بگردی دنباله مشخصات اصلی طرف مقابل .. اینکه طرف دیر یا زود ازدواج کرده جزوه مشخصات فرعی میشه ....

مثلا در زئوس مشخصات اصلی شغل و کار .... یعنی پسرایی زئوس معمولا از سن کم شروع به کار کردن می کنند و درآمد دارن ... شغل و کار براشون خیلی مهمه و شخصیت مدیریت و رهبری دارن ... اولین سوال برای تشخیص یک پسر زئوس اینکه از چه سنی شروع به کار کردی و چه مراحلی را در شغلت پشت سر گذاشتی آیا پست های مدیریتی و رهبری داشتی یا نه ....

در مورده هرمس هم اولین مشخصات اصلی کلام و صحبت و روابط اجتماعی

با اجازه نگار جان: ( چون دوستان خیلیی علاقه مند هستند :)) )
من فقط یه چیزی بگم . اگر کتاب نماد های اسطوره ای زنان و مردان و بخونید و یا سی دی ها شو گوش بدین می تنید با این مباحث اشنا بشین ولــــــــــی همون طور که تو مقدمه این کتاب ها می گه نبــــــــــــــــــــاید به خودمون و بقیه برچسب بزنیم :-)
سلام

خوب دوستای عزیزم.
کیا تا الان از خودشون فیلم گرفتن یا صداشونو ضبط کردن؟
اصل موضوعو فراموش نکنین بچسبین به فرعشا!!!
ما اول به خانم تمام عیار نیاز داریم. خانمی که هر مردی با هر آرکتایپی رو بتونه جذب کنه.
بقیش دیگه فوت و فنه.
می‌خواهم بگویم هر زنی، در هر وضعیتی، استحقاقش را دارد که کسی را داشته باشد که وقتی نگاهش می‌کند، چشم‌هایش برق بزند.
یه مورد خیلی خیلی مهمو بهتون بگم.
در مورد این مسائل با کسی صحبت نکنین. چیزایی رو که یاد می گیرین با دوستاتون( لااقل دوستای نه چندان نزدیکتون) مطرح نکنین. اینا اطلاعات نیست. اینا سلاحه. سلاحی که فقط وقتی کارایی داره که کسی ازش باخبر نباشه. مثل این می مونه که شما سنگر درست کنین و آدرسشو به دیگران بدین!!! فقط گیر انداختنون ساده تر میشه. پسرایی که باهاشون مواجه میشین به هیچ عنوان نباید بدونن که شما دارین تحلیلشون می کنین، به هیچچچ عنوان.
خواهش می کنم الان هم شروع نکنین به تغییر رفتار. بذارین بحث تموم بشه. یه آدم فقط یه جنبه نداره. بذارین جنبه های مختلف رو باز کنم بعد تصمیم بگیرین که چی کار کنین. الان بهترین لطفی که می تونین به خودتون بکنین اینه که صداتونو ضبط کنین، از خودتون فیلم بگیرین و در قیقت خودتونو شکل بدین. این روند در تمام عمر باید وجود داشته باشه. مثل چک آپ پزشکی، باید یه چک آپ از وضعیت ظاهریتون بگیرین.
یه نکته خیلی مهم رو هم هم دوباره یادآوری می کنم. منعطف باشین. این چیزی که هستین خیلی خوبه، ولی بهتر از اینم می تونه باشه. پس برای بهتر شدنش تلاش کنین. اینا رو اول به خودم میگم. هر روز میگم. امروز چی کار می تونم بکنم که از دیروز بهتر باشم. تو گروهایی که کارشون مسخره کردن دیگرانه عضو نشین، چون ناخودآگاه فکر می کنین اگه کاری رو که توی اون گروه داره مسخره میشه انجام بدین، شما رو هم مسخره می کنن، در حالی که فقط کسایی دنبال مسخره کردن دیگرانن که عزت نفس ( در حقیقت اینو اکثر افراد به اسم اعتماد به نفس می شناسن) ندارن. شروع می کنن به مسخره کردن دیگران، اونوقت خیالشون راحت میشه که خووووب آخیششش خودم بهتر از همه ام. این باعث میشه که نکات مثبت اون دیگرانو نبینه و ازشون استفاده نکنه. پس از گروهای غیبت، گروهای تمسخر، گروهای متعصب و دگم ، و کلا گروهایی که کارکرد منفی دارن بیاین بیرون. این لطفو به خودتون بکنین.
سومین چیزی که می خوام روش تاکید کنم اینه که دست خانما رو برای آقایون رو نکنین. متاسفانه توی فرهنگ ما مردا از نظر شرعی و عرفی قدرت خیلی بیشتری نسبن یه خانما دارن، چقدر خوبه که خانما هوای همدیگه رو داشته باشن.
می‌خواهم بگویم هر زنی، در هر وضعیتی، استحقاقش را دارد که کسی را داشته باشد که وقتی نگاهش می‌کند، چشم‌هایش برق بزند.
فری جان صبر داشته باش عزیزم. بذار من همه آرکتایپا رو بگم، بعد معلوم میشه. الان اطلاعاتی که میدی بر طبق چیزیه که خوندی. ممکنه یکی از آرکتایپا رو که باز کردم بگی آهان این بود پس. فری جان، من یکی از تاپیکای قبلیتو خوندم و بهت اکیدا پیشنهاد می کنم از خودت فیلم بگیری و صداتو ضبط کنی. بعد بهم بگو چیزی که دیدی و شنیدی چقدر با اونچه که در مورد خودت فکر می کردی تفاوت یا شباهت داشت.
کتابی که رو که آسمان معرفی کرد بخونین در مورد همه آرکتایپا نوشته. منتها من اینجا خیلی نمی خوام وارد آرکتایپا بشم، اینجا فقط می خوام مردا رو یه جوری دسته بندی کنم و تجربیاتمو براتون بنویسم. درحقیقت بحث من روانشناسی نیست.
آرکتایپ بعدی که می خوام راجع بهش صحبت کنم، آرکتایپ " آپولو"ه.
صفت بارز آپولوها دو دو تا چهارتا کردنه. منظورم این نیست که خسیسن. ممکنه خیلی هم دست و دلباز باشن، ولی قبلش دودوتا چهارتا کردن که دست و دلباز بودن خوبه یا نه؟ حالا اگه از دست و دلباز بودن نتیجه منفی بگیرن، دو دوتا چهارتاشون به این نتیجه میرسه که خسیس باشن. حالا فرض کنین از خساست نتیجه خوبی نگیرن، دودو تا چهار تاشون به این نتیجه میرسه که آهاااان یه جاهایی خسیس باشم یه جاهایی دست و دلباززز!! حالا هر صفتی رو با همین سیستم میرن جلو!!
یه آپولو معمولا رئیس نیست، معاون رئیسه. چون کارکردای پنهانو نمی بینه( دستای پشت صحنه) یا اگه ببینه نمی خواد ازشون استفاده کنه( یا نمی تونه). آپولو به اندازه زئوس بیرحم نیست. نمی تونه دیگرانو زیر پا بذاره تا خودش پیشرفت کنه. آپولو خیلی کار می کنه و همیشه هم در حال ناله کردنه که چرا به اندازه کارم پیشرفت نمی کنم!!! در حقیقت آپولو خیلی کار می کنه. یه آپولو منظمه. منظورم فقط از جهت ظاهری نیست، می تونی آپولوهای خیلی شلخته رو هم پیدا کنین. منظورم اینه که واسه زندگیش برنامه داره، حتی اگه اون برنامه اجرا نشه.
تیپ آپولو رو توی اساتید دانشگاه زیاد میشه پیدا کرد. مثلا اگه یه نفرو دیدین که دکترای نرم افزار شریفو داره و استاد دانشگاهه ( واسه خودش شرکت نزده یا یه شرکت پیزوری ضررده یا خیلی کم بازده داره) و افتخارشم اینه که تو دانشگاه مدیر گروهه یا دنبال اینه که مدیر گروه بشه!!! به احتمال زیاد با یه آپولو طرفین!!
آپولوها معمولا اولش خیانت نمی کنن، ولی احتمال خیانتشون موقع بحران میانسالی زیاد میشه، چون اکثرا با کودک درونشون در ارتباط نیستن.
2706