2733
2734
عنوان

چگونه همسر دلخواهم را جذب کنم؟( بدون استفاده از قانون جذب)

| مشاهده متن کامل بحث + 141211 بازدید | 958 پست
طرز نشستن هم خیلی مهمه . طوری بشینین انگار دارن ازتون فیلمبرداری می کنن. بعد از یه مدت عادت می کنین همیشه مراقب استایل نشستنتون باشین. ظریف و زنونه بشینین با یه لبخند ملیح. یه مقدار که تمرین کنین عادت میشه براتون.
می‌خواهم بگویم هر زنی، در هر وضعیتی، استحقاقش را دارد که کسی را داشته باشد که وقتی نگاهش می‌کند، چشم‌هایش برق بزند.
نکته خیلی خیلی مهم
رو صداتون کنترل داشته باشین. خیلی مهمه. خیلی. بلند حرف نزنین، تو دلتون هم حرف نزنین. تن صداتونو کنترل کنین. صداتونو ضبط کنین و بهش گوش بدین. اشکالاتشو رفع کنین. صدای یه خانوم باید مثل یه سمفونی باشه. فراز و فرودا رو رعایت کنین. بعد از اینکه صدای ضبط شده تون کیفیت لازمو پیدا کرد، از خودتون موقع حرف زدن فیلم بگیرین. چهره تون میمیک قشنگی داره؟ اگه خوشتون نمیاد تغییر بدین و دوباره فیلم بگیرین. این کار باعث میشه که اعتماد به نفستون به شدت بالا بره. وقتی می خواین لوس حرف بزنین اگه قبلا تمرین کرده باشین می دونین که در حال عشوه اومدن ازنوع اسمشو نبر نیستین، وقتی هم می خواین جدی حرف بزنین، چهره تون حالت حمله نمی گیره. خودتونو بشناسین و طبق سلیقه تون به بهترین حالت ممکن در بیاریدش.
می‌خواهم بگویم هر زنی، در هر وضعیتی، استحقاقش را دارد که کسی را داشته باشد که وقتی نگاهش می‌کند، چشم‌هایش برق بزند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تا جایی که یادم میومد نکات مربوط به ظاهرو گفتم. حالا یه مقدار راجع به زبان بدن صحبت می کنم.
من تقریبا اینا رو رعایت می کنم ولی هر جا میرم پر از پسرای زاغارته
چیزهایی رو که از خدا میخوای یه جایی یادداشت کن، خدا یادش نمیره ولی شاید تو یادت بره که چیزی رو که امروز داری، آرزوی دیروزت بود....
2731
بهترین لطفی که می تونین به خودتون بکنین اینه که یه دوست پیدا کنین که بتونین باهاش در مورد زبان بدن صحبت کنین و اون شما و زبان بدنتونو صادقانه آنالیز کنه. اینجا متاسفانه یه دام برای اعتماد به نفس وجود داره. مراقب باشین دوستتون ازتون ایراد الکی نگیره . از خودتون فیلم بگیرین. گوشیتونو روشن کنین و یه جا تو خونه بذارین. یه ساعت از هر کاری که می کنین فیلم بگیرین. اینجا اگه دوستی رو گفتم دارین با هم تمرین کنین. اگه ندارین خودتونو در موقعیتای مختلف تصور کنین . مثلا وقتی عجله دارین. مثلا وقتی با یه پسری که ازش خوشتون میاد دارین حرف می زنین. مثلا وقتی با یه پسری که با همه هست و ازش خوشتون نمیاد و می خواین نوکشو بچینین حرف می زنین. مثلا وقتی دارین با رئیستون رف می زنین. هر موقعیتی که به فکرتون می رسه. بعد زبان بدنتونو با چیزی که می خواین انجام بدین تنظیم کنین. با هر اونچه که می خواین باشین.
سحرو دومین کامنت من در همین مورد بود. اگه جایی باشی که پسر مناسب نباشه ، کیت میدلتون هم باشی نمی تونی مورد مناسب پیدا کنی. محیط مناسب خیلی خیلی مهمه.
می رسیم به یه مورد وقتگیر. تا اینجا ظاهر ما به اونچه که ایده آلمونه نزدیک شد. حالا می خوایم با پسرا حرف بزنیم . چی بگیم؟
سکوت.
سکوت اولین چیزیه که باید رعایت کنیم. هر حرفی رو به پسرا نزنین ( در مورد دخترا هم صدق می کنه ولی الان رو پسرا زوم کردیم) ، و اجازه ندین که پسرا هر حرفی بهتون بزنن. احترام خودتونو حفظ کنین. هر چیزی اسمش شوخی نیست. شما ممکنه خیلی آدم شوخی باشین . خیلی هم خوبه. ولی شوخی ای بکنین که جوابش حیثیتتونو زیر سوال نبره. ببینین ، پسرا دوست پسر زیاد دارن. با هم انواع و اقسام شوخیهای زشت ( و زیبا) رو انجام میدن. به عنوان یه خانم ، اگه می خواین بهتون احترام گذاشته بشه، خانمانه رفتار کنین. از کلمه های زشت استفاده نکنین. تا حالا یه موردم ندیدم پسری از دختری که بلند قهقهه می زنه ( تو محیط عمومی) یا شوخیای رکیک می کنه خوشش بیاد. از اون طرف بوم هم نیفتین. خیلی جدی بودن پسرا رو می ترسونه. پسرا خیلی نسبت به جواب منفی حساسن. ممکنه در ظاهر این طور به نظر نیاد . ولی پسرا رو جواب منفی گرفتن از کسی که واقعا ازش خوششون اومده، بی نهایت حساسن. پسرایی که شما فکرشم نمی کنین حساسیتی داشته باشن!!!
پس جایی که حرفی واسه گفتن نداریم، سکوت گزینه طلاییه.
خوب حالا می خوایم حرف بزنیم ، چی بگیم.
هیچ میون بری وجود نداره. تنها چاره ش مطالعه و تجربه س. باید حرفی برای گفتن داشته باشین. قدیما دختر و پسر با هم اصلا حرف نمی زدن یا نهایتا تو فامیل صحبت می کردن. الان توی محیط کار یا تحصیل یا مهمتر از اون گروهای اجتماعی با هم حرف می زنن. وقتی حرفی برای گفتن ندارین خواه نا خواه نمی تونین مکالمه های بلند داشته باشین. کلماتتونو قشنگ انتخاب کنین. کلمه های قشنگ اگه به جا انتخاب بشن شما رو های کلاس نشون میدن. بلند بلند حرف نزنین. داد نزنین. برای به کرسی نشوندن حرفتون تلاش مذبوحانه نکنین. وقتی حرفی برای گفتن داشته باشین بقیه خواهی نخواهی سکوت می کنن. برای حرفاتون ارزش قائل باشین. به جای اینکه تن صداتونو بالا ببرین، وزن حرفاتونو بالا ببرین. حق به جانب و متعصب نباشین. حرف دیگران رو هم بشنوین. تا وقتی قانع نشدین از موضعتون عقب نشینی نکنین. اگه برای یه حرفی جواب مناسبی ندارین بگین اجازه بدین در موردش فکر کنم بعد نظرمو بهتون بگم . نه نظرتونو به دیگری تمیل کنین، نه اجازه بدین کسی نظرشو به شما تحمیل کنه. اجازه توهین به خودتونو به هیچ احدالناسی ندین. هیچ کس. اگه دیدین جایی داره حرمتتون شکسته میشه، صریح و مودبانه تذکر بدین. اینا همه نشوندهنده شخصیت قوی شماس. پسرا واسه شخصیتای قوی احترام زیادی قائلن. ممکنه به روی خودشون نیارن، ولی تو دلشون به شدت اون دخترو تحسین می کنن. اینجا خیلی هم باید مراقب باشین. تبدیل به یه مرد نشین. شما باید کاملا همه جا زن بودن خودتونو به رخ بکشین. حفظ تعادل بین بیش از حد جدی و خشک بودن ( بدون هیچ ظرافتی) و نشون دادن شخصیت قویتون مثل راه رفتن روی لبه تیغه. کار خیلی سخت و در عین حال خیلی ارزشمندیه.
غیبت نکنین. غیبت کردن کاریه که به شدت مردا رو می ترسونه و از شما فراری می کنه. منظم باشین. هیچ پسری از دختر شلخته خوشش نمیاد.

فعلا دیگه چیزی یادم نمیاد. اگه یادم اومد تو همین پست اضافه می کنم.
شروع کردم از اول تاپیک پستای اضافه رو پاک کردن، منتها تعداد صفحات کم نشد. نهایتا فرقی نمی کنه پستای اضافه باشن یا پاکشون کنم. توضیم به این خاطر بود که دوستانی که پستاشونو پاک کردم فکر نکنن که از روی خصومت بوده. می خواستم تاپیکو منظم کنم که نشد.
تا اینجا مواردی رو گفتم که توی همه پسرا عمومیت داشت. حالا می خوام مورد به مورد برم جلو.
مردا با همدیگه خیلی فرق دارن همونطور که زنا با هم خیلی فرق دارن . ولی همونطور که میشه زنا رو دسته بندی کرد، مردا رو هم می تونیم دسته بندی کنیم.
هر کدوم از این دسته ها خصوصیات مختلفی دارن و طور خاصی میشه جذبشون کرد. من گروه به گروه توضیح میدم.
نگار جون محیط مناسب خارج از کنترل ماست مثلا من پرستارم و تو یه بیمارستان خصوصی خیلی گرونی کار می کردم جایی که هر کسی از پس هزینه هاش بر نمی اومد ولی مریضا از دم یه سری زاغارته چاله میدونی همراهاشون له همکارام لاز دکتر و پرستار و هر شغلی که فکرشو بکنی له و پیر پاتال
تو دانشگاه همه له و پکیده اصلا نمی شد نگاهشون کرد
من چیکار بوکونم ؟
چیزهایی رو که از خدا میخوای یه جایی یادداشت کن، خدا یادش نمیره ولی شاید تو یادت بره که چیزی رو که امروز داری، آرزوی دیروزت بود....
مردای دسته اول، مردای" زئوس" تایپ هستن. زئوس توی اسطوره های یونان خدای خدایان و فرمانروای کوه المپ بود. زئوس یه مرد قویه که احساسات دیگران براش اهمیت زیادی نداره. احتمال خیانت زئوس بالاس.
مثال می زنم.مردی که مدیر عامل یه شرکته. جدیه و خیلی موفق. همه چی برای زن و بچه ش تهیه می کنه ولی ابراز علاقه زبونی نمی کنه.
زئوس معمولا دید کلی نسبت به مسائل داره.زئوس یه رهبر بالفطره س. به فکر کل سیستمه نه صرفا یه نفر. پسرای زئوس خیلی شاخصن. شما یا نسبت به پسرای زئوس تایپ شیفتگی پیدا می کنین یا فکر می کنین بیش از حد مغرورن و بهشون حس خوبی ندارین. توی یه جمع یه زئوسو نمیشه نادیده گرفت. اگه شما از مردای زئوس تایپ خوشتون میاد باید طوری رفتار کنین که مردای زئوسی رو جذب کنین. (یا اگه مردی که مد نظرتونه زئوس تایپه. )
سحرو گروهای اجتماعی
مثلا اگه به کوهنوردی علاقه داری، کانون کوهنوردی،
اگه به شعر علاقه داری، کانون ادبی،
اگه به نجوم علاقه داری، گروهای رصد،
و بالاخره یه جمعایی رو پیدا می کنی که باهاشون مچ باشی. وقتی روابطتو گسترش بدی خواه نا خواه به گروهای جدید دعوتت می کنن.
دیگه کم کم تور تنگه واشی که می تونی بری.
تو جمعاش مختلف دیده بشو بهتر بگم بدرخش.
سلام نگار جون خیلی خیلی ممنون
حرفات مثل نصیحتای خواهر بزرگ به خواهر کوچیک میمونه
منم که خواهر بزرگ ندارم خیلی برام مفید بود
در مورد لبخند واقعا دست خودم نیست زیاد نمیونم لبخند بزن اونموثع قیافم مصنوعی میشه در ضمن موقع لبخند حتی کوچولوش چشمام جمع میشن وچروک میشه دورش میترسم که چروکاش بمونه این یه موردو مجبوری حذف میکنم
راستی عزیزم یه وقت تاپیکتو نترکونیش من گذاشتمش جط علاقه مندیام
2706