2752
2734
عنوان

همه زندگیم رو هواست...

| مشاهده متن کامل بحث + 2555 بازدید | 279 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم اسمت رو بگو اولین فرصت زیارت حضرت معصومه که رفتم نائب الزیارت میشم

شرمنده اگه رفتی حرم برا خوشبختی منم دوست داشتی دعا کن..............ممنون.....................

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت

به نیت شما سوره نصر خوندم و صلوات فرستادم , به یاری خدا ایمان داشته باش و بهش اعتماد کن گلم !

منم روزهای سختی رو می گذرونم به دعای خیرتون نیاز دارم !!!

مامان خانم مهندس و آقای دکتر هستم.عاشق خدا,طبیعت,موسیقی,شعر و ادبیات ام  
عزیزم اسمت رو بگو اولین فرصت زیارت حضرت معصومه که رفتم نائب الزیارت میشم

وای خیلی ممنونم ازت خدا خیرت بده الهی حاجت روا باشی 

اسمم وحیده هست خیلی ممنونم

برات  صلوات فرستادم عزیزم ان شاالله به زودی حاجتروا بشی

بچه ها برا منم  خیلی دعا کنید اگه بدونید که چقدر داغون و شکسته ام😔تقریبا هرروز گریه میکنم..با دلای پاکتون برا منم پیش خدا دعا کنید شاید من آبرو ندارم صدام بهش نمیرسه شما با این دلای پاک و مهربونتون از ته دل واسم دعا کنید😢

الهی گاهی نگاهی....
عزیزم از ته ته دلم میخام خدا کمکت کنه همیشه خوشحال باشی یه صلوات هم برات فرستادم. تو هم برای من اگه ...

الهی قربونت برم چشم اگه لایق باشم برات صلوات فرستادم ❤️

به نیت شما سوره نصر خوندم و صلوات فرستادم , به یاری خدا ایمان داشته باش و بهش اعتماد کن گلم ! منم ر ...

چشم خیلی ممنونم لطف کردی 

صلوات فرستادم برات❤️🙏

برات  صلوات فرستادم عزیزم ان شاالله به زودی حاجتروا بشی بچه ها برا منم  خیلی دعا کنید اگه ...

منم برات صلوات فرستادم عزیزم الهی حاجت روا باشی...

حرفاتو خوندم گریه م گرفت😔