2737
2739

دوستان من این خونه ای که هستم دو ساله واقعا بد بیاری داشتیم تا اومدیم موتورمونو فروختیم پولش رفت خونمونو فروختیم کلی بدهکار شدیم کلی دعوا داشتیم و ... همش مریض و بی حال و افسرده بودم و ... الان میخوایم بلند بشیم ولی چشمم ترسیده یه خونه پیدا کردیم استخاره کردم سوره مریم ایه ی فکر کنم ۲۶ اومد و اینا ولی همش فکرم مشغوله به نظرتون چی کار کنم؟

خواسته شده در اولین شب قدر ۱۹ ماه رمضان سال ۱۳۹۹ هجری شمسی دریافت : ۹۹/۷/۹ خدایا این بار جوری دستمونو بگیر  که جبران تموم سختیامون بشه، آمین، خدایا روزی مغازمون رو به خودت میسپارم و بهت ایمان دارم که خوشحالمون میکنی ، خدایا رابطه شوهرم با خودمو بچه هامو خونوادمو هم به خودت میسپارم🙏❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب کسی نگید خریدید . فقط و فقط چشم زخم خیلییی بزرگ تو خونه آویزون کنین مردم حسودن. ما خونه ساختیم مام ...

عسلم ما اجاره کردیم نخریدیم که 

خواسته شده در اولین شب قدر ۱۹ ماه رمضان سال ۱۳۹۹ هجری شمسی دریافت : ۹۹/۷/۹ خدایا این بار جوری دستمونو بگیر  که جبران تموم سختیامون بشه، آمین، خدایا روزی مغازمون رو به خودت میسپارم و بهت ایمان دارم که خوشحالمون میکنی ، خدایا رابطه شوهرم با خودمو بچه هامو خونوادمو هم به خودت میسپارم🙏❤❤❤
2731

من به این معتقدم که اولین بار خونه رو ببینم حس خوبی بگیرم خونه هایی که تاحالا بودیمم اینجوری بوده وقتیم کسی میاد خونمون اکثرا میگن انرژی خوبی داره مخصوصا اونایی که شب میخوابن به اندازه تو سخت نمیگیرم

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
مثبت فکر کن

خیلی سعی میکنم ولی واقعا بعضی وقتها نمیتونم برام دعا کن دوست گلم

من به این معتقدم که اولین بار خونه رو ببینم حس خوبی بگیرم خونه هایی که تاحالا بودیمم اینجوری بوده وق ...

منم اصلا اهمیت نمیدادم تا اینکه این خونه اومدیم و دیدم الان که میخوام بلند بشم وسواس فکری گرفتم

2740
منم اصلا اهمیت نمیدادم تا اینکه این خونه اومدیم و دیدم الان که میخوام بلند بشم وسواس فکری گرفتم

به نظرم حساس شدی،بیخیال باش اگه فکر کنی واقعا اتفاق میفته،ما  یه مدت مشکل خیلی داشتیم من همش گریه میکردم، یبارمن از خواب پاشدم دیدم خونه پر گنجشکه،انقدر ترسیدم وحالم بد شد میگفتم اینا نشونه س که بدتر میشه ولی همش تلقین وتوهمه همه چی هم بهتر شد

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
به نظرم حساس شدی،بیخیال باش اگه فکر کنی واقعا اتفاق میفته،ما  یه مدت مشکل خیلی داشتیم من همش گر ...

به امید خدا برام دعا کن دوست گلم 

توکل کن به خدا و نذر کن ایشالا همه چی درست میشه🌸

نیت کردم رفتم اونجا نذر امام رضا کنم برای سلامتی خانوادم و گشایش کارهامون ممنونتم عزیزم