2733
2734
اخی چقد دل رحم😇 منم زیاد گوشت دوس ندارم ینی اصلا نمیخورم جزززززز کباااااااااااب😂

هیچ مشکلی ام ندارم هیکل همه چی میزون 😐 نه لاغر نه چاق 85 کیلو وزنم 178 قدم بدون چربی اضافه 

دو س داشتم بخورم ولی نمی تونم بدم میاد

منم همه رو دادم خودش بخوره با دستم گفنم مامی جون تو بخور بخدا انگار من خوردم

کاربر پسر هستم عقاب آریایی🤟بی حد میخاستمت ولی در حد نبودی،،،،. خوندن فکر ادما دیگه زیاد سخت نیست...  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چع مهربون عین داداش من😇

اره خواهر اخه خیلی حواسش میگیره به من🤦‍♂️😐 انگار من بچم 22 سالمه ابان ماه میشم 23

کاربر پسر هستم عقاب آریایی🤟بی حد میخاستمت ولی در حد نبودی،،،،. خوندن فکر ادما دیگه زیاد سخت نیست...  
2731
اخه تکی دیگع نع؟؟؟ متولد ۷۸؟؟؟؟

نه تک نیسم 6 تایم ولی من اخری ام اره من موندم

نه 77

خب بچه اخری رو دوس دارن دیگع اخی داداشمنم ۷۸ الان سربازه خیلی دلم براش تنگ شدع توهم سربازیتو رفتی؟ ...

اره منو دوس دارن از همه بیشتر خواهرو برادر

نه سربازی نرفتم 😐 معاف

آی..... سحری چشم باز کن ما را با خود ببر از کوچه ها 

جای خالی اسممه❤️

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔

معنی اسمم میشه آسمان.... هرکی گفت  

اول برای حال دلم و دلت یه صلوات بفرستید...{الهم صل علی محمد و آل محمد}...دوم با هم مهربون باشید، به اندازه کافی تو جامعه پاچمونو میگیرن.... سوم اگه کامنتام دور از ادب بود یا کسی رو ناراحت کرد، ممنون میشم بهم تذکر بدید.... چهارم برای حال خوبتون دعا می کنم برای حال خوبم دعا کنید....  
2706