2752
2734
عنوان

چه چیزی تو بازار ایران بیشترین فروش و درخواست رو داره

| مشاهده متن کامل بحث + 332 بازدید | 32 پست

بعضی از لباسای مجلسیشون خیلی قشنگه...

تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤                                                                                                     

لوازم ارایش

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
از من میپرسی وسایل آرایشی تاپیکارو ببین ملت مشکل اعتماد بنفس دارن،همش میخوان خودشونو عوض کنن

ایران جز سرآمدان جهان از نظر مصرف لوازم آرایش و جراحی های زیباییه . چرا باید انقد خانما ظاهر بین باشن. انگار جز صورت چیزی واسه ارائه نداریم

اره ولی من فکر میکنم وسایل آرایشی چینی ها بی کیفیت هست

راستش من دقیق اطلاع ندارم

ولی باید مارکای مرغوبم داشته باشن،مگه نه🤷🏽‍♀️

ولی خوب من به شخصه بین برند کامان که ایرانیه و یه برند ناشناس چینی ،کامانو انتخاب میکنم

نمیدونم🤷🏽‍♀️

İlove pain..برای بار دوم فکر کن
2706