2733
2739
عنوان

پیتزا پزها

| مشاهده متن کامل بحث + 191 بازدید | 37 پست
باید ظرف مخصوص داشته باشه تایمشم بگید ودرجه

من ظرف پیتزا دارم ولی اگر بشقاب نشکن داری چینی یا پیرکس میتونی بزاری توی اون من دما رو میزارم رو ۱۸۰ تایمر ۱۵ دقیقه البته من مواد رو قبلا نیم پز میکنم خام خوشم نمیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرغ،خیارشور،گوجه،فلفل دلمه،قارچ،سوسیس،پیاز،پنیرپیتزا،سس کچاب

وسایلشو از فروشگاها و سوپریا میتونی بگیری

مرغتو بزار ابپزشه با نمک و زردچوبه و فلفل بعد که ابپز شد ریش ریشش کن

پیاز داغ بگیر بعد فلفل دلمه نگینی خورد کن بریز توش بعد نمک زردچوبه فلفل سیاه باهم تفت بده مرغتو اضاف کن و در اخر اگر پودر سیر و اویشن داری اضاف کن خیلییییی خوش مزه میشه

بعد نونای امادتو بزار تو ظرفی که در نظر داری (قبلش یه کوچولو کف ظرفتو با روغن چرب کن) بعد سس کچاب بزن به نونت خوب پخشش کن و یه کم پنیر پیتزا و موادی که درست کردی با بقیه موادت مثل خیارشور و گوجه و قارچتو بریز رو نونت سوسیم یکم سرخ کن بعد بزار رو نونت و در اخر پنیر پیتزاری فراوون😋

به لطف خدا من روز به روز به خوشبختی نزدیک تر میشم  
2731
2740
خیارشور میریزید تو پیتزا؟ بد مزه و نرم نمیشه وقتی بپزه؟!!

نه عزیزم خیلیم خوش مزه میشه معمولا گوجه و خیارشورو لایه اول میریزیم بقیه مواد میاد روش

به لطف خدا من روز به روز به خوشبختی نزدیک تر میشم  

بستگی داره چه پیتزایی میخوای بپزی قاعدتا دیگه انواع پیتزا رو میدونی 

سوسیس کالباس رو که هم سوپری داره هم پروتئنی پنیر پیتزا رو پروتئینی که سوسیس کالباس داره هم داره

اگر گوشت و مرغم میخوای که باید از از قصابی و مرغ فروشی بگیری

نون پیتزا هم میتونی خمیر نونوایی استفاده کنی یا آماده از سوپری بگیری

گوجه و سبزیجات روش هم از میوه فروشی البته قارچ رو سوپریا دارن

من خیلی وقتا جای سس گوجه خامه میزنم لذیذ میشه

اینجوریه که ظرفت رو چرب کن خمیر رو بزار پنیر بریز کمی موادتو بچین دوباره پنیر و میره تو فر