2733
2734

سلام دوستان

یه سوالی مدتی ذهنمو مشغول کرده و با توجه به اینکه اینجا جامعه آماری نسبتا خوبی میتونه باشه شاید بتونم جواب سوالمو پیدا کنم..

خیلی از زوجهای جوان بعد از ازدواج عشق علاقه ای بینشون کم و کمتر میشه و صرف مسائل دیگه همو تحمل میکنن چقدر درسته؟

اینکه میگن عمر این عشق ها دو ـ سه ساله است چی اینم درسته؟

فقط تنها خواهشی که ازتون دارم اینه که صادقانه جواب بدید چون کسی متوجه این نمیشه شخص شما کدوم گزینه رو انتخاب کردید...

دوستای مجرد هم لطفا گزینه ای رو انتخاب نکنید تا نتیجه ی درستتری بگیریم و در نهایت اسکرین شات این نظرسنجی و واسه شما هم میذارم که از تجربه ی دیگران استفاده کنید .

ممنون از همه تون

تعداد رای : 32
نظرسنجی
بیشتر هم شده
15
46%
عشقی بینمون نمونده و فقط همو تحمل میکنیم
4
12%
کمتر از 50% عشق اون زمان شده
6
18%
کمتر شده ولی بالاتر از 50% عشق اون زمان هست
7
21%

سلام  عزیز دلم چرا این سوال برات پیش اومده؟جواب این سوال نسبیه  و ب عوامل مختلفی بستگی دار ...

سلام گلم ممنون از پستت...والا خیلی ها رو تو فامیل و دوست و آشنا دیدم که رابطشون از یه عشق فوق العاده به کجا رسیدن یا بخاطر بچه ها تحمل میکنن یا از طلاق میترسن...تو همین سایت اکثر تو تاپیکای دیگه میگن ای کاش ازدواج نمیکردیم...خیلی دیدم که اینو نوشتن بخاطر همین آدم نسبت به ازدواج بدبین شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهش میکنم  عزیزم 

ن بدبین نباش این طبیعیه  ک بعضی ها از ازدواجشون  راضی نباشن اما ازدواجی ک اصولی باشه  صددرصد  نتیجه  میده 

مشاوره قبل ازدواج  پیش ی مشاور عالی خیلی خوبه حتی تو بیشتر موارد میتونه  بگه ک این دو فرد مناسب هم هستن یا ن 

ملاک دیگه ای هم ک مهمه آشناییه  درسته سخت میشه یکی رو شناخت اما راه هایی داره مثلا قبل جواب قطعی خیلیا  زیر نظر خانواده  ی مدتی باهم کاملا  در چارچوب  رفت و آمد میکنن 

اونایی  ک راضی نیستن مثلا تحقیق کم کردن یا طی زندگی هردوشون  عوض شدن یا مثلا از سر دوستی  های خیابونی  و مجازی بوده  ک نشناختن همو یا از سر هوس و کلی چیز دیگه ک نباید ازدواج  بر اساس اونا صورت بگیره 

ببخشید  طولانی شد

2731