2733
2739

من خانواده دایی م رو مهمون کرده بودم. به خاطر مهمونی که می خواست بیاد خونشون زود بلند شدن برن. دختر دایی م بدون اینکه به من بگه نصف هندونه رو برده بود تو ماشین. بعد من دم در داشتم هی می گفتم این طور بد شد میوه نخوردید.  عروس دایی م شروع کرد به قهقه که عیبی نداره فلانی برداشته میریم خونه می خوریم😐 

با خانواده شوهرم زیاد نبودم خبر ندارم زیاد. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من هم رفت و آمد ندارم خیلی. اصلا خوشم نمیاد. عجیب غریبن. من دو روز هم برم خونشون افسردگی میگیرم

قشششنگ درکت میکنم چی میگی 

از سال ۹۶ خواننده ی خاموشم دوست گلم میشه برای ارامش خودم و زندگیم‌یه صلوات مهمونم‌ کنی 
مثلا دندون مصنوییاشونو تو سینک با اسکاج میشورن بعد با همون اسکاج ظرف میشورن،یا تو تشت و لگنی که لباس ...

عااااالین اینا 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

قربون اون دل مصیبت کشت خواهر 

من هانیه طاهریان خوشحالم حالم خوبه به قول همسرم شاد زندگی میکنم چون قراره لذت ببریم از زندگی فقط همین.قرار نیست که با افکار دیگران زندگی کنیم و قرار نیست به شیوه ای که دیگران برای ما چیدند هماهنگ بشیم.خودت برای خودت زندگی کن، همونطوری که دوست داری همونطوری که لذت میبری.و مطمئن باش اگر خودت به فکر خودت نباشی، کسی تو این دنیاخوشبختی و شادی را به تو تعارف نمیکنه 
یکی از عادتهای عجیبه خانواده همسر اینکه فک میکنن خودشون بچه پیغمبرن ، بقیه بده عالمن 😏، هیچ وقت هم ...

دقیقا مثل مال من ، چون نماز میخونن فکر میکنن جاشون وسط بهشته و راحت دل میشکنن و تهمت میزنن

یبار سر سفره بودیم یه حرفی شد در مورد خاله من بود بعد پدر شوهرم پرسید که نماز میخونه مادرشوهرم برگشت گفت نه نمی‌خونه منکه ندیدم ،قیافشم یجوری کرده بود ، در حالیکه خدا شاهده چند بار نماز خواندن خالمو دیده بود 😐

یا مثلاً پدرشوهرم خونم بود سرم شلوغ بود نتونستم واسه پسرم فرنی درست کنم رفته بود به مادرشوهرم گفته بود به بچه هیچی درست نمیکنه گشنه نگه میداره 

خیلی آدمای ظاهر بین و قضاوت کنی هستن 

کاور و سرویس آشپزخونه میدوزم .  پیج اینستا و تلگرام و سروش و باسلام پیج دارم  خوشحال میشم فالو کنید pary_hand_made
2740
دوستم یه بار تعریف میکرد مادر شوهرش هروقت میره خونشون از لباس کهنه های خودشو بچه هاش براشون میبره و ...

خدایی این خوبه حالا یبار مادرشوهر من شلوار لی های قدیمی شوهرمو برادرشوهرمو آورد که میخوای بردار بپوش دو سه بار بیشتر نپوشیدن ، فقط دلم میخواست اون لحظه موهاشو بگیرم اونقدر بکشم تا از ریشه کنده بشن 😑😐😐😐😑😐

گفتم ممنون خودم اونقدر دارم که نیازی به این کهنه ها ندارم 

کاور و سرویس آشپزخونه میدوزم .  پیج اینستا و تلگرام و سروش و باسلام پیج دارم  خوشحال میشم فالو کنید pary_hand_made