2737
2734
عنوان

میشه امروز منو یادتون نره🥺❤

| مشاهده متن کامل بحث + 278 بازدید | 53 پست
سلام میشه برام خواهری کنید🥺❤ @اعتصامی     @درمسیرخدا     @yalda_mgn &n ...

سر سجاده نشستم و میخوام دعا شروع کنم... بروی چشم🙏

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
سر سجاده نشستم و میخوام دعا شروع کنم... بروی چشم🙏

قبول باشه

انشاالله خیر ببینی

خیلی محتاج دعام خییییلی😔

مرسی از مهربونیت فداتشم❤

در پناه خدا باشی انشاالله

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام دعات کردم به حق این روزهای عزیز خدا خواسته های نیکت رو هرچه زودتر برآورده کنه

مرسی عزیزم

انشاالله حاجت روا شید🤲❤

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
[QUOTE=199755019]فداتشم عزیزم🤗🥰😘[/QUOTEسلام.ممنون ازتون.دعاتون کردم

حاجتروا شی گلم

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!

ای جون دلم به روی چشمم مهربون منم خیلی محتاجم به دعای دل پاکت مگه میشه خواهر قشنگمو یادم بره💕💕💕

یه صلوات برای ظهور پدرمون امام زمان‌ میفرستی رفیقم🌻                                                                                            
2740
ای جون دلم به روی چشمم مهربون منم خیلی محتاجم به دعای دل پاکت مگه میشه خواهر قشنگمو یادم بره💕💕💕

خیلی ممنونم آبجی گلم 

انشاالله ب حق این روز و شب عزیز ب همه ی ارزوهات برسی🤲❤

سلام میشه برام خواهری کنید🥺❤ @atena1400     @بهارربانی     @گلابتونن ...

سلام عزیزم

حتمابرای این دل مهربونی که داری امروززیارت عاشورامیخونم

منم نیتی شبیه به نیت شمادارم  دعاکنیدخدابهم توفیق بده

امیدوارم به حاجت دلتون برسید

یک حمد برای شفای مادرم میخونی  
سلام عزیزم حتمابرای این دل مهربونی که داری امروززیارت عاشورامیخونم منم نیتی شبیه به نیت شمادارم &n ...

مرسی ازت فداتشم

منم اگ لایق باشم برات دعا میکنم

انشاالله حاجت روا شید🤲❤

به رسمِ "رفاقت" برایت دعاهایِ خوب می کنم ؛

دعا می کنم لبخندهایت از تهِ دل باشد ، و غصه هایت سطحی و زود گذر ...

دعا می کنم مسیرِ موفقیتت هموار باشد و انگیزه هایِ صعود و پروازت ، بسیار ...

دعا می کنم هرگز در پیچ و تابِ زمانه ، بی پناه نباشی ،

هرگز دلت نگیرد ،

و چشم هایِ روشنت ، هیچ زمانی خیس و اشک آلود نباشد !

دعا می کنم عاشقِ کسی باشی ؛

که عاشقت باشد ،

و کسانی کنارت باشند ؛

که تو را می فهمند و هوایِ دلت را دارند ...

من خوشبختی ات را ، شادی ات را ، آرامشت را ؛

من آرزوهایِ زیبایِ تو را آرزو می کنم ...

آرزو می کنم به معنایِ واقعی "زندگی کنی" ...

به رسمِ "رفاقت" برایت دعاهایِ خوب می کنم ؛ دعا می کنم لبخندهایت از تهِ دل باشد ، و غصه هایت سطحی و ...

مرسی دورت بگردم

با دل پاکت برام دعا کن توروخدا😔

عيدت هم مبارک بانوجان❤

پس منم امروز یاد کنید که از دیشب تا حالا چقدر بهم تهمت و توهین و تهدید و نفرین کردن آخرشم اسم خودشون ...

خدابزرگه

انشاالله حال دلت خوب شه

این روزها میگذره

خدا بزرگه

برات آیه الکرسی میخونم انشاالله مشکلت حل شه