2737
2734

سلام دوستان عزیز

من روز تاخیر پریودم بی بی جک زدم خط صورتی کم رنگ افتاد امروز با دو روز تاخیر رفتم ازمایش بتا دادم نتیجه اش ۲۵ شد دکتر گفته باید صبر کنی دو روز دیگه دوباره تکرار کنی خیلی استرس دارم البته اقدام جدی برای باردای نکردم کسی این تجربه رو داشته که بتا ش خیلی پایین بوده بعد بالا تر رفته بعد بچه اش چی بوده ممکنه کمک کنید

بله من آزمایش اولم 29 بود 5 روز بعد 750 شده بود.

سلام دوست عزیز ممنونم پاسخ دادید ازمایش اولتون رو کی دادید یعنی چند روز بعد تاخیر پریودتون ازمایش دادید نی نی تون چی هستش خدا براتون حفظ کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام دوست عزیز ممنونم پاسخ دادید ازمایش اولتون رو کی دادید یعنی چند روز بعد تاخیر پریودتون ازمایش دا ...

ازمایش اول رو دو روز بعد از  تاخیر پریود دادم.نی نیم دختر بود.متاسفانه هفته 32 از دست دادمش😢.

عزیزم اصلا استرس نداشته باش استرس مثل سم میمونه.امیدت به خدا باشه آزمایش رو تکرار کن انشاا... که بارداری.

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖
ازمایش اول رو دو روز بعد از  تاخیر پریود دادم.نی نیم دختر بود.متاسفانه هفته 32 از دست دادمش😢. ...

ممنونم که وقت گزاشتید جواب سوالم رو دادی خیلی متاسف شدم برات خدا به خودت  سلامتی بده 

2740
فکر میکنم شما یک پسر دارید درسته دختر نازتون که از دست دادید بارداری اولتون بود یا نه دومی

بارداری اولم دختر بود.حدود 2 سال و نیم بعد دوباره باردار شدم.پسرم الان 3 سالشه.

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖

ازمایشگاه بهم گفته بود ۴۸ ساعت بعد دوباره بیا ازمایش بده صبح رفتم دیدم بسته است مثل اینکه برای تعطیلی این چند روزه اکثر جاها بسته ان حتی مرکز بهداشت هم رفتم گفتم از ماما یا زنان بپرسم ببینم انها جایی ارجاع میدن یا نه انجا هم بسته بود شکم درد دارم دور بافم درد میکنه استرس دارم خیلی زیاد حالت تهوع گرفتم ترشح هم دارم چند روزه ولی هنوز پریود نشدم نمیدونم چه کار کنم خیلی نگرانم 

2706