2733
2734

از هرکسی که این تاپیکو میخونه عاجزانه میخوام برام دعا کنه💔 روزای سختیو میگذرونم، فقط خدا میتونه کمکم کنه.. خواهشا دعا کنین برام شاید یکی از شماها به خدا از من گناهکار نزدیک تر باشه و خدا قبولش کنه.. امیدوارم مشکلات همه مردم حل بشه، مشکلات من هم حل شن.. محتاج دعاتونم.. امیدوارم خدا این جوون گناهکار رو فراموش نکنه که سخت محتاجم بهش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی به حاجتت برسی و مشکلات حل بشه برات صلوات فرستادم

خدایا شکرت ❤️ مطمئن باش همون خدایی که یونس رو از دل ماهی نجات داد، خدای شما هم هست ، شما رو هم از غم و غصه نجات میده و دعایت را مستجاب میکنه❤
2728

الهی حاجتت اونچیزی باشه که صلاح خداست

برای حاجت منم دعا کن عزیزم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
انشاءالله که حل میشه دوست عزیزم.. امیدوار باش

ممنون عزیزم ان شاءالله همه ی توکلم بخداست 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2740