2733
2734
عنوان

عقدی ها، عید قربون چی میارن براتون

| مشاهده متن کامل بحث + 492 بازدید | 52 پست

یه هفته عروسی رو عقب مینداختم الان برا منم عیدی می آوردن 

کاربری سوممه از سال ۹۲ با نی نی سایت آشنا شدم، کاربری اولم(نیلوفرآبی) رو خودم خواستم تعلیق شه ولی کاربری دومم (کاریزما) رو به دلیل زدن حرف حق تعلیق کردن_من مبتلا به زیباترین بیماری جهان به نام سینستزیا یعنی حس آمیزی هستم، یعنی اعداد،حروف،کلمات و آدما هر کدوم رنگ و طعم و بوی خاص خودشونو دارن مثلا اسم نیلوفر برام سبز رنگ هست با صدای شرشر آب رودخونه عدد ۳ برام زرد رنگ هست و عدد ۷ سبز رنگ   ❤AMIR❤   پسر گلم زودتر به دنیا بیا و مامانی و بابایی رو حسابی خوشحال کن 😍 _ من تو این دنیا خیلی سختی کشیدم میشه برای خوشبختی و عاقبت بخیری یه صلوات بفرستید الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم £ خدایا به امید خودت£ 
والا ما نه عید قربون نه عید فطر چیزی نیوردن. عید نوروزم مادرشوهرم یه دامن از خواهرشوهرم خرید ۵ تومن. ...

😥😥😥

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا میگی؟؟ خانواده ت چیزی نگفتن؟

ن نگفتن

انتخاب خودم بود این ازدواج

باید پای همچی وایمیسادم

ی جورابم نخریدن

من توی عقد باردار شدم👶قصدم سقط بود چون شوهرم وضع مالی خوبی نداشت!هدیه خدارو پذیرفتیم و گفتیم ی حکمتی بوده و سقط نشد☆حرفای مردم تیکه ها و نگاهاشون باعث شد ب همه بگم:من مامان شدم اونم از شوهره شرعی و قانونیم پس نه هوس بوده نه گناه👩‍❤️‍👨اصلا هم خجالت نکشیدم سیسمونی اماده کردیم و همه عاشق دخترمن♡ممنونم از مادر و خاهرم که عین کوهی بودن پشت من(البته خاهرم اولش میخاست منو ب قتل برسونه😨)دخی قشنگم از الان بگم من تمام راه های پیچوندن رو بلدم پس دهنت سرویسه😚باورم نمیشد تو اومدی ب قلب و روحم تا اینکه با پاهایی لرزون و فکری اشفته روی تخت سونو دراز کشیدم؛بولوب بولوب♡صدای قلبت بود عمره مادر💖(ابان سال 99 ماه هشتم بارداری:خاهشا قیافت ب من بره مرسی) اسفند۹۹:واااای دخترت چقد شبیه باباشه😄اینم بگم و برم:کاربری قبلیم ب لطف اقای ح.ر تعلیق شد روحش شاد🤐

من عقدم عیدقربانذبود دیگ وسایل عقدوخریدیم

ولی درکل خودما رسممونه گوشت .طلا.لباس و کفش و شلواراینااکرداشته باشن گوسفند

الان7سالع ازدواجذکردم بابامذچندکیلو کوشت میداد ولی چندساله بجاش 700پول میده و ی کادوام بقلش

رنگ ولایتhaircolorist
2731
یه هفته عروسی رو عقب مینداختم الان برا منم عیدی می آوردن 

الهی مبارکه🤩

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 
الهی مبارکه🤩

مرسی   

کاربری سوممه از سال ۹۲ با نی نی سایت آشنا شدم، کاربری اولم(نیلوفرآبی) رو خودم خواستم تعلیق شه ولی کاربری دومم (کاریزما) رو به دلیل زدن حرف حق تعلیق کردن_من مبتلا به زیباترین بیماری جهان به نام سینستزیا یعنی حس آمیزی هستم، یعنی اعداد،حروف،کلمات و آدما هر کدوم رنگ و طعم و بوی خاص خودشونو دارن مثلا اسم نیلوفر برام سبز رنگ هست با صدای شرشر آب رودخونه عدد ۳ برام زرد رنگ هست و عدد ۷ سبز رنگ   ❤AMIR❤   پسر گلم زودتر به دنیا بیا و مامانی و بابایی رو حسابی خوشحال کن 😍 _ من تو این دنیا خیلی سختی کشیدم میشه برای خوشبختی و عاقبت بخیری یه صلوات بفرستید الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم £ خدایا به امید خودت£ 
2738
ن نگفتن انتخاب خودم بود این ازدواج باید پای همچی وایمیسادم ی جورابم نخریدن

لعنت بهشون😐 چقد بیشعور

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
من عقدم عیدقربانذبود دیگ وسایل عقدوخریدیم ولی درکل خودما رسممونه گوشت .طلا.لباس و کفش و شلواراینااک ...

دست همه درد نکنه

سلامم عزیزم خوبم شما خوبی؟🤩 میگم عید قربان شمام چیز میز باس براتون میاوردن ؟😁

قربونت بشم عزیزم منم خوبم

راستشو بخوای عید قربان قدیر نه

ولی عید نوروز عید فطر و شب یلدایی برام آوردن

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

من یه ساله نامزدیم عید پارسال مادرشوهر کرم ضدجوشی که سفارش داده بودمو نامزدم گرفتع بود بردع بود خونشون 

مامانش اونوبرداشت با چادر رنگی بهم داد گفت عیدیت حالا نامزدمم خریده بودشا 😐😂😂😂😂 وای خدا😂

خیلی بهم برخورد خدایی هروقت یه چیزی نامزدم برام سفارش میداد برمیداشتن بهم عیدی میدادن 😂

منم به نامزدم گفتم به مامانت بگو نمیخاد خریدای خودمو عیدی بدی بهم 

دیگه از اون به بعد عیدا مناسبتا نامزدم میگه چی دوس داری خودم برات بخرم میبرتم خرید چیزایی که دوس دارم 😍☺❤ عید الانم میخاد ببرتم گلخونه یه عالمه گل برام بخره😁 

به درک میخام عیدی نیارن 

لبخند های واگیردار😌💛
چقدرحمت گشیدن

خیلیییی. بعد یبار یه کاغذ کادو بود نمیدونم توش چی بود مادرشوهرم داشت مچالش میکرد بندازه دور. خواهرشوهرم گفت نکن شاید خواستی به عروست چیزی بدی بذار توش. گفت تا حالا بش زیادی هم دادم

لعنت بهشون😐 چقد بیشعور

ی چیزی فراتر از بیشعور

تو هر مناسبتی چشمم ب در موند و خجالت کشیدم

من سر تا پا حسرت ام...

من توی عقد باردار شدم👶قصدم سقط بود چون شوهرم وضع مالی خوبی نداشت!هدیه خدارو پذیرفتیم و گفتیم ی حکمتی بوده و سقط نشد☆حرفای مردم تیکه ها و نگاهاشون باعث شد ب همه بگم:من مامان شدم اونم از شوهره شرعی و قانونیم پس نه هوس بوده نه گناه👩‍❤️‍👨اصلا هم خجالت نکشیدم سیسمونی اماده کردیم و همه عاشق دخترمن♡ممنونم از مادر و خاهرم که عین کوهی بودن پشت من(البته خاهرم اولش میخاست منو ب قتل برسونه😨)دخی قشنگم از الان بگم من تمام راه های پیچوندن رو بلدم پس دهنت سرویسه😚باورم نمیشد تو اومدی ب قلب و روحم تا اینکه با پاهایی لرزون و فکری اشفته روی تخت سونو دراز کشیدم؛بولوب بولوب♡صدای قلبت بود عمره مادر💖(ابان سال 99 ماه هشتم بارداری:خاهشا قیافت ب من بره مرسی) اسفند۹۹:واااای دخترت چقد شبیه باباشه😄اینم بگم و برم:کاربری قبلیم ب لطف اقای ح.ر تعلیق شد روحش شاد🤐
2706