2737
2734

عمه منم هس

اون وسطی عفریتهه

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
تروخدا کمک کن ماهم قبول شیم 😢 چطوری خوندی کدوم شهری هر چی میدونی بگوعزیزم دعات میکنم بخدا 

من تهرانم...آموزگاری قبول شدم...ظرفیت آموزگاری تو تهران پارسال خیلی زیاد بود...من برای ارشد خونده بودم ولی چون منابع مشترک بود برای آزمون مطالعه نکردم  قبول شدم....شما رشتت چیه تا بهتر راهنماییت کنم

خدایا امیدم فقط به تو هست ، محکم دستامو بگیر و بغلم کن.
شما هم داری میخونی ؟ میشه بکی ادبیات از روی چ کتابی بخونم ؟ میدونم دبیرستان ولی کتابی ک زود تموم ش ...

برو سایت ای استخدام سوالات رو بپرس اونجا همه بهت کمک می‌کنند و جواب سوالات رو میگیری

خدایا امیدم فقط به تو هست ، محکم دستامو بگیر و بغلم کن.
2706