2733
2734
عنوان

سال های اول زندگی بحث دعوا است یا بعدش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 239 بازدید | 27 پست
کاری ب بقیه نداشته باش شاید اصلا دوستت دروغ میگه ولی اینو یاد بگیر ک سر هر چیز الکی دعوا راه نندازی ...

اره خیلی هم سخته بهونه نگیری واقعا واسه من ک سخته البته من تجربه و سیاست نداشتم کسیم نصیحت نمیکرد ک 

میشه واسه خوشبختیم صلوات بفرستی؟   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
سیاست ندارم حتی اندازه سر سوزن بلدین بگین ثواب داره والا

سر چیزای علکی بحث نکن 

بعضی وقتا سر موضوع کوچیک جبهه نگیر 

بیخیال باش والا دنیا دو روزه ارزش نداره دو روزشو 

بکام همدیگه تلخ کنیم 

با شوهرت رفیق باش

با هم باشید! نه مقابل هم !

بیشتر بگو بخند لوس کن خودتو 

تجربه ثابت برای رام کردن مردا 

فقط لوس بازی جواب میده😂

ب اینکه باز کار بدش تکرار نکنه 

مطمعن باش با دعوا کردنای همیشگیت براش عادی میشه همون کار بدا رو هم باز تکرار میکنه بنظرم سکوت کن موقع عصبانیت و بعدش باهاش صحبت کن 

مقصر خودتی اگه ی دوهزاری جلوت ادا تراول در میاره 😑
مطمعن باش با دعوا کردنای همیشگیت براش عادی میشه همون کار بدا رو هم باز تکرار میکنه بنظرم سکوت کن موق ...

فدات حتما دارم رو خودم کار میکنم بهتر شدم 

میشه واسه خوشبختیم صلوات بفرستی؟   
ارامشم عصبیت میکنه پس چی ارومت میکنه عشقم

آرامشی ک ساکت بمونی چون حوصله ی بحث بی پایان نداری واقعا عصبی کننده اس😏

یک روز این را خواهی فهمید ک هیچکس تو را به خاطر خودت دوست ندارد.‌‌.‌..😏

ما‌از نامزدی تا سه سال اول زندگی روز خوش برای هم نذاشتیم علتشم کم سن بودن و خامی بود کوتاه نمیومدیم لجباز بودیم.سنمون که رفت بالاتر عاقل تر شدیم خداروشکر بحث و دعوا‌کمتر شد .انگار دیگه سن میره بالا آدم حوصله جربحثم نداره