2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آدم بیشتر دلش میسوزه

عزیزم اینجا خیلیا واقعا مشکل دارن و حتی با یه کلمه یکم دلشون قرص میشه کاش یاد بگیریم ندونسته کسی رو قضاوت نکنیم

اگه از نظرِ ما یچیزی بیخوده ترکش کنیم اما کار ب دلخوشیای بقیه نداشته باشیم

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  
عزیزم اینجا خیلی واقعا مشکل دارن و حتی با یه کلمه یکم دلشون قرص میشه کاش یاد بگیریم ندونسته کسی رو ق ...

واقعا انقد نا بالغ و سطحین ک دلخوشیشون اینه؟ اگه اینجوریه بزار تو جهل خودشون بمونن 😑

دستاش انقد قدرت داره که هر ترسی، هر تکه‌ی شکسته‌ای از من رو محکم نگهداره. این مرد به من احساس کامل بودن نمیده، باعث کامل شدن منه💙
2740
واقعا انقد نا بالغ و سطحین ک دلخوشیشون اینه؟ اگه اینجوریه بزار تو جهل خودشون بمونن 😑

قرار نیس همه مث شما عاقل و بالغ باشن

یکی از حس ششمیای قوی بهم گفته بود تیرماه، خونه میخریم تا 3 ماه بعدشم ماشین. 🥴🥴

الان ما خونه ک هیچی ی سوزنم نتونستیم اضافه کنیم، خانم حس ششمی بیا پاسخگو باش😁😁😁🥴🥴🥴🥴🥴🥴🤪🤪🤪🤪🤪🤪

میشه واسه شادی روح "مامانم" و "آبجیم"                   صلوات بفرستین❤❤.ممنونم❤❤                                                                                                                              🦋 مَن 🦋 هَمیشـہ وَ هَر لَحظـہ🤍 قَهرَمانِ 🤍 زِنـבگیمو تو آیینـہ میبینَم...♥️🦋🤍  
بله افرادی مثل شما با ذهنیت عقب افتاده باید تو جامعه باشن و باعث ننگ و خفت و خاری کشور بشن  ما ...

والا من ن ادعای حس ششم کردم ن سوال پرسیدم یکم برو بالا کامنتارو بخون ببین کی داشت خودشو خفه میکرد با حس ششمش😂

والا من ن ادعای حس ششم کردم ن سوال پرسیدم یکم برو بالا کامنتارو بخون ببین کی داشت خودشو خفه میکرد با ...

اگه یکم جنبه داشتی میفهمیدی شوخی بود نکنه از نظر تو همچین ادمایی روی زمین هست؟ 😂

به هرحال خوشحال شدم از هم صحبتی با شما

اگه یکم جنبه داشتی میفهمیدی شوخی بود نکنه از نظر تو همچین ادمایی روی زمین هست؟ 😂 به هرحال خوشحال ش ...

ربطشو ب جنبه متوجه نشدم😂

سنت 15 بود رفتی کردیش 20😰😂

اما توام جای خواهرِ کوچولوم درکل رو رفتارت یکم کارکن تا بعدا دچار مشکل نشی ک بیای تاپیک بزنی دوستام ولم کردن و کسی دوسم نداره و فلان😊👋